parfum pentru balante

personsweet_flory

Sunt o nativa a zodiei balantei si pot sa va marturisesc ca prefer parfumurile cu aroma fresh pe timp de vara si pe cele cu tenta florala sau citrus iarna. Voi ce parfumuri folositi in functie de anotimp?

• person :D

Si eu sunt balanta, si intotdeauna mi-au placut aromele dulci indiferent de anotimp. Insa nu demult am incercat Bvlgari Omnia, si mi-a placut foarte mult, desi are o aroma puternic condimentata. Dupa parerea mea, conteaza si starea de spirit in care se afla persoana respectiva in momentul in care isi alege un parfum.

12 Apr 201014:29
  • person parfumuri

si mie imi plac parfumurile elegante... si tot balanta sunt cu ascendent in scorpion :))

10 Mar 201015:15
  • person :P

si io sunt balanta da imi plac parfumurile elegante din cauza ascendentului in scorpion:P

14 Ian 200813:46
  • person :P

bineinteles k nu ! poti sa porti orice parfum atata timp cat iti place si te simti bine:P

14 Ian 200813:44
  • person pei ar trebui sa se asemene parfumurile care au ca

pei ar trebui sa se asemene parfumurile care au acelas semn adika de aer nu credeti?

14 Ian 200813:43
  • person eu sunt zodia Gemeni

Eu sunt zodia Gemeni si as dori sa stiu ce parfum mi se potriveste.Multumesc anticipat

08 Dec 200717:02
  • person parfum

Sint si eu balanta si imi plac parfumurile cu aroma de citrice, iasomie si toporasi

07 Dec 200713:41
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Fara suflet
  • person

"love isn't finding someone you can live with;it's finding someone you can't live without..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere