Stilul vestimentar al Scorpionilor

personmelania_antony

Ce stil vestimentar are un Scorpion?Ii place sa fie in pas cu moda sau are un stil propriu de a se imbraca?

• person In opinia mea...

Eu spre exemplu nu am un stil bine definit, poate azi ma vezi imbracata foarte classy, maine foarte office, poimaine casual, raspoimaine cu accesorii barbatesti.. Depinde si locul in care merg, de regula felul in care ma imbrac reflecta oarecum starea pe care o am. :)
    Legat de culorile obiectelor mele vestimentare, predomina combinatia alb + negru la care mai adaug o culoare (albastru inchis, rosu, visiniu, maro, uneori spre surpinderea multor chiar roz).
    Daca ma duc undeva si nu ma simt bine in hainele pe care le-am ales, plec acasa! :))

30 Ian 201212:19
  • person io as vrea

sa stiu ce parfum i s-ar potrivi unui barbat Scorpion. Ce arome, ce note de baza...tre sa fac un cadou cu stil si nu am voie de dau gres, deci ajutati-ma!

22 Dec 201011:11
  • person stil scorpion

Nu cred ca in functie de zodie, dar de obicei scorpionii sunt sofisticati, deci au si un stil vestimentar unic, banuiesc, nu neaparat elegant dar unic.

09 Aug 201000:23
  • person poate

nu cred ca tine numai de zodie...mama e scorpion si intodeauna a fost ff eleganta...dar cnosc si pers care nu tin asa de mult sa se imbrace provocator sau aparte

16 Iul 200909:22
  • person Stilul vestimentar al Scorpionilor

de acord cu tine, ca scorpion si eu fac exact la fel...pot spune ca ma regasesc in descrierea ta.

27 Mai 200921:53
  • person :)

Sunt in zodia scorpion,iar parerea mea este ca persoanele din aceasta zodie,mai ales femeile, au un stil propriu de a se imbraca,doresc sa atraga privirile sa se faca remarcati prin stil,nu prin vulgaritate,iar de cele mai multe ori reusesc!

24 Sep 200823:41
  • person :))

Adam si Eva :)))

22 Feb 200815:57
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Blog Ele.rochevron_right
Forum Ele.rochevron_right