Zodia si parfumul

personlilly_buterfly

oare chiar exista un parfum potrivit pentru fiecare zodie in parte??

• person parfumuri

Hello! sunt o adevarata fana a parfumurilor, de toate aromele, de toate culorile, de toate bugetele. Pe Bottegaverde.ro gasesc exact ceea ce caut, parfumuri calitative, care isi pastreaza mirosul si care au preturi accesibile. Au arome superbe!

08 Mar 201710:47
  • person MASAJ PENTRU FEMEI,LADVS,PERSONALIZAT DUPA DORINTE

Ofer masaj de relaxare pentru femei, la dvs, personalizat dupa dorinte, Andy, 180/80/36, 0732.752.005, andy35x@yahoo.com

Ai nevoie de relaxare mentala si musculara intr-o companie discreta, agreabila si de bun simt ? Suna sau trimite mesaj.

Barbat, Andy, 180/80/36, 0732.752.005, andy35x@yahoo.com, azi 10-100 ron / sedinta.

https://www.youtube.com/watch?v=y-pnk0k-LWY

andy35x@yahoo.com

16 Iun 201513:42
  • person habar nu am

oare ce mi s-ar potrivi conform horoscopului? sunt sagetatoare. Eu as spune ca parfumurile , sau cat de mult sunt folosite, difera in functie de natie . Ca ex am observat ca nemtii nu folosesc parfum din abundenta, hainele lor miros a sapun bun si fresh, dar atat. Francezii, italienii parca sunt mai parfumati :), cam asa ca noi romanii :)), canadienii din respect ptr cei care au alergii nu folosesc mult parfum, mai ales cand mergi la servici guvernamental, doctor, dentist, sau orice alta clinica vezi cate un afis cu "thank you for not using fragrance!!"

25 Iun 201220:28
  • person nu stiu ce sa zic

eu imi aleg parfumul in functie de sezon, nu tin la un anumit parfum sa-l am, nu m-am gandit niciodata care ar fi parfumul potrivit zodiei mele...

25 Iun 201209:10
  • person Parfum

eu am 3 parfumuri care imi plac enorm. Nu tin cont de zodie in ceea ce priveste alegerea parfumurilor. in general prefer parfumurile fresh

23 Iun 201220:03
  • person eu nu cred

eu imi aleg parfumurile in functie de sezon, nu am o anumita preferinta si nu refuz sa incerc ceva nou:)

29 Mai 201215:38
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Eu insami
  • person

"women are meant to be loved...not understood"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON