Am fost la o sedinta de tarot & ghicit in cafea

personbanicamaria

Buna tuturor, acum ceva timp am inceput sa am o serie de probleme, totul a inceput cu separarea de prietenul meu, cu, care aveam o relatie de 7 ani, o relatie fara probleme, pana cand, el a cunoscut pe altcineva, la scurt timp dupa separare, firma unde lucram a intrat in insolventa, de aici incolo problemele au urmat lant. Am fost la un pas de depresie. Disperata fiind, am inceput sa caut solutii, mi-am dorit foarte mult sa merg la ghicit, astfel am inceput sa caut pe internet referinte, informatii despre Verinceanu Catalina, dupa care am intrat pe site-ul dansei. Am sunat-o si mi-am facut o programare. Va spun cu sinceritate, am stat aproximativ doua ore, timp in care, m-am eliberat de tot ce aveam pe suflet, am primit sfaturi si informatii, care m-au surprins, parca cineva venise inaintea mea si iar fi povestit viata mea, am fost putin socata. Peste cateva zile voi merge din nou la dansa. Este o locatie civilizata, dansa este educata si foarte politicoasa, personal, am fost foarte multumita.

• person Despre Catalina

Eu am gasit-o pe Catalina pe Facebook, eu locuiesc in Italia, si cautam o persoana serioasa pe internet. Ma bucur ca am cunoscut-o pe Catalina, este o persoana foarte serioasa si profesionista, personal sunt multumita de serviciile ei. Este foarte comod pentru mine sa ma consult cu ea, sedintele noastre au loc online pe skype, plata o fac bancar, deci nici nu trebuie sa ies din confortul casei mele.

11 Nov 201516:19
  • person Am fost Catalina Verinceanu

Buna tuturor, acum aproape o luna, am citit acest subiect, cautam referinte, despre o persoana serioasa, care se ocupa cu tarot. Am cautat mai multe detalii despre Catalina Verinceanu, si am sunat-o sa fac o programare. Am fost la cabinetul dansei, si pot sa confirm ca este o locatie foarte civilizata, am fost primita foarte bine, si sunt multumita de cum a decurs sedinta. Este o diferenta foarte mare intre persoane gen Mama Omida si Catalina, ea este o femei educata, care calatoreste foarte mult. Mi-a aratat, tot felul de carti de tarot, cumparate din diferite locuri ale lumii.

14 Nov 201421:25
  • person Ghicit in cafea si carti

Nu intentionez sa fac reclama ,dar pentru cei care nu isi gasesc raspunsuri exacte la problemele cu acre se confrunta in viata, ii indrum spre Adina.Este persoana care a reusit sa-mi redea increderea in propria persoana.Ea a fost cea care mi-a dat raspunsuri corecte la problemele cu care ma confruntam de o perioada foarte lunga.Ii multumesc.Vede,simte lucruri despre tine inainte sa-ti intinda cartile si sa se uite in ceasca de cafea.Foloseste si carti normale si tarot.Imi permit sa-i afisez numerele de contact 0729219754/

11 Iul 201421:38
  • person Buna ziua tuturor

Buna ziua tuturor.vreau sa va spun ca am fost la o doamna din bucuresti si,mi.a ghicit foarte bine in carti si tarot.mie mi s.a indeplinit tot.vo recomad.locuieste in sectorul 3.tel

29 Mai 201410:35
  • person re

Pana acum, ce mi-a spus dansa este real, nu a batut campii, nu mi-a propus, descantece sau alte prostii, eu m-am simtit bine, nu am avut acea senzatie pe care o ai atunci cand cineva incearca sa profite de tine, a fost o experienta placuta, pe care am sa o repet maine. Revin cu feedback

28 Mai 201413:50
  • person te fraiereste

Norocul ti-l faci cu mana ta. Te poti elibera de ce ai pe suflet aici sau la un ceai cu prietenele si pun pariu ca e mai ieftin!

27 Mai 201418:05
Recomandari

Newsletter Ele.ro

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere
Big Star - Espadrile
Shop Ele.rochevron_right