20 vs 35

by: poppies
Eu am 20...el 35. Nu obisnuiesc, in general ma multumesc cu baietii de varsta mea +,- 1 an..insa mi-a trezit o pasiune de care nu ma credeam capabila pt un barbat atat de in varsta, mai ales ca eram destul de afectata de o veche relatie a carei durere parea sa nu se mai termine...dar asta m-a facut sa vad in el un fel de scapare..pb este ca asta nu e stilul meu de viata, ca nu sunt pregatita sa fac un astfel de pas...daaaaar...imi place. f mult..si probabil ca nici lui nu-i sunt indiferenta..ne-am vazut de 3 ori, cand am mers la medic (el fiind medicul :P)..deci nu este o persoana pe care sa o intalnesc des..de fapt...mai avem o singura "intalnire", cand merg sa iau rezultatul..deci pana atunci..sau atunci...trebuie sa fac ceva...asta daca ma decid..pt ca sunt pe cale sa gresesc, poate, f mult..probabil sfaturile ce vor urma sunt de genul "renunta", "cauta pe cineva de varsta ta"..insa imi doresc atat de mult o perioada de inconstienta dupa cea de profunda durere provocata de cel de "varsta mea"..incat am nevoie de un sfat gen "fa faza din basic instinct" :P...va rog sa ma ajutati cu o parere...pt ca sunt contra-timp..intr-o saptamana trebuie sa ma hotarasc ;)) va pup

poppies

poppies

;))

10 Dec 2006, 14:16

katy...doar stii f bine ce urmaresc ;)) :*

katy

katy

:)

09 Dec 2006, 21:26

daca vrei o aventura e ok... daca vrei mai mult nu iti pierde timpul... :*

roughrastaa

roughrastaa

fii altruista

05 Dec 2006, 22:45

Da ,tu ai 20 de ani, el 35. daca e singur, isi doreste altceva de la o femeie. Tu poate vrei cariera ,sa termini scoala ,bla bla..el poate vrea familie si copii. tu ai timp ,el nu. fii altruista

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.