Cat de multumiti sunteti de viata voastra?

by: addy
Sunteti fericiti, multumiti cu viata voastra? V-ati saturat de monotonia de zi cu zi: sculat, servici, acasa, mancare, somn? Ati fi vrut ca viata sa ia o alta intorsatura?
Sau pur si simplu traim in tara asta, iar aici nu se poate alfel pentru a-ti castiga existenta?

ralukagrodea

ralukagrodea

DA

27 Sep 2006, 08:31

da,da de o mie de ori da! Pe plan profesional actual (strict serviciu)- asa si asa, pentru ca sunt in postnatal si nu mai am chef sa merg la serv. dupa ce trece perioada).Pe plan profesional viitor da, pentru ca am gasit ceva ce ma mobilizeaza si mi- am dorit intotdeauna- adica sa ma ocup de constructii case de vacanta cu propria mea echipa de muncitori si sa vand terenuri in jurul Buc.
Pe plan familial, da, pentru ca sotul ma sustine in afaceri, in familie in hotarari (le luam de comun acord, dar daca eu vreau musai ceva, ma sustine), are idei excelente.
Sotul acum e sef de echipa la o firma f.f. buna.
Am un copil superb, care doarme toata noaptea, nu plange, nu are probleme de sanatate.
Cu babele mele ( mama si soacra) ma inteleg perfect si ma ajuta f. mult in tot.
Mi- am luat masina dorita anul acesta.
Ma bucur de toate in fiecare zi si suntem fericiti.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.