ce parere aveti: relatiile

by: onutzz
Atunci cand trebuie sa renunti la o persoana care iti este interzisa ce poti face?

ella_elijah

ella_elijah

Parerea mea...

15 Mar 2006, 18:24

este ca se prea poate!!!Cui pe cui se scoate intodeauna!Daca iti dai silinta sa uiti acea persoana care iti este interzisa, eu zic k se poate sa ajungi sa fii f fericita alaturi de un altcineva!!Dar trebuie sa ai rabdare si sa vrei sa uiti p cel "interzis" asa cum ii spui tu!in caz ca pur si simplu nu merge, atunci va trebui sa-ti dai seama singurica ce e de facut...Totusi inimii nu-i poti porunci!!Asta e cel mai naspa!!BAFTA. te pup

doe

doe

pot sa iti raspund eu?

30 Ian 2006, 16:36

uitate pe forum jump intra pana la cuplu sub el este scris seductie,dai ok si afli.

pinky

pinky

:)

30 Ian 2006, 13:15

nu ne-ai mai zis nimic... merge relatia? eu n-as putea sa fiu cu cineva daca gandul si inima imi sunt in alta parte... dar in acelasi timp, daca e macar putina atractie intre mine si persoana respectiva, ar putea merge foarte usor... ca sunt destul de ... alunecoasa, sa zicem :) cine e persoana ta interzisa>????

doe

doe

ce vrei defapt?

29 Ian 2006, 12:27

depinde de caz de ce nu spui defapt despre ce este vorba,ce tea-i indragostit de,o batrana:)sau de prietena celui mai bun prieten.spunem mai multe eu chiar vreau sa te ajut si eu am fost in aceeasi situatie,poate un pic mai diferit

onutzz

onutzz

iti multumesc pt respuns

27 Ian 2006, 11:01

sa vedem ce potate sa iasa o sa va zic eu dupa daca merge sau nu, ms ca mi-ai rasp si ai spus parere ta

raluk

raluk

Depinde

27 Ian 2006, 10:33

Ar merge daca ai incepe sa te simti bine alaturi de aceasta persoana si te-ai indragosti apoi de ea. Dar in cele mai multe cazuri si mai ales daca tu esti indragostit de persoana care iti este interzisa, nu cred sa ajute prea mult.

onutzz

onutzz

nu e vb de o relatie

24 Ian 2006, 15:38

Nu eu caut o metoda de a fugi de niste sentinmente pe care le am fata de o pers care imi este interzisa( din mai multe puncte de vedere).Ma refer ca daca aceasta metoda de a sta cu altul insa tu ti la aceasta pers merge.....

raluk

raluk

nu inteleg la ce te referi

22 Ian 2006, 22:48

Te referi la relatiile de genul fiecare s-a despartit de cineva si acum ajung impreuna?