Cea mai buna prietena...

by: katy
Adesea stau si ma gandesc daca prieteniile adevarate se pastreaza pe veci. Initial asa credeam, dar de curand mi-a fost dovedit contrariul... Eram nedespartite, ne placea sa petrecem si sa ne facem de cap, dar ea s-a indragostit nebuneste de cineva si brusc a uitat de cea mai buna prietena a ei! Voi ce credetzi? Sa fi fost doar iluzia unei prietenii adevarate? In cazul vostru se intampla la fel ??

doe

doe

katy...

11 Feb 2006, 20:54

vai ti-ai gasit prietena.
Frumoasa chiestie.
Va urezi nu mai bine.
Daca vrei sa tina cat de lung prietenia voastra citeste cartea ce aparut la Curtea veche,Importanta prieteniei,imi scapa autorul
Nu mai bine sa aveti

meonlyme

meonlyme

%

09 Feb 2006, 18:21

Scumpete.esti un inger pe pamant.merci mult pt tot katy !!! Take care surioara :) }{

katy

katy

lolz

09 Feb 2006, 14:53

C dulce esti mai, doar esti surioara mea cea scumpa... >:D:D:D:D:D< :* si normal k vbim p mess ! Miss ya !:*

meonlyme

meonlyme

%

08 Feb 2006, 21:22

Ma crezi k abea acum vad k acest articol este facut de tine ? :O ..Moama si mie nu mi-ai pove..ce urat:( :P,sa-ti fie rusinica, k nu mi-ai pove si mie povestea asta a ta.. Am uitat sa specific in mesajul de dinainte,k am gasit din nou o prietena cea mai buna,pe care eu asa o consider..si e deosebita pt mine,dar ...tot ce am uitat sa specific a fost faptul k ..TU ESTI ACEA PERS,SI IN TINE AM INCRDERE DEPLINA..CEEA CE NU AM MAI AVUT DEMULT :) tE TZUC SCUMPO..vb pe mess

meonlyme

meonlyme

%

08 Feb 2006, 19:26

Of scumpo,stiu prin ce treci,si eu am avut la fel k tine o prietena cu care ma intelegeam f bine,si eram de nedespartit..era si mai micutza cu 1 2 ani decat mine,eram vecine,era ff dragutza relatia dintre noi...ne ajutam cu un sfat..cu tot ce puteam,pana cand .. ia`m facut cunostintza cu un "prieten" de al meu ..care a luat`o de langa mine,a invatzat`o numai prostioare..dar asta e,am acceptat si am cedat,am crezut k e prietena mea cea mai buna,si asa va ramane,pt k era speciala pt mine,desi acum numai e,ia`m spus si ea,a dat se bine ma uitat,dar .. cand ii va fi greu ma va cauta,dar va fi prea tarziu pt ea.In fine,nu itzi perde sperantza k .. nu exista prietenii adevarate care tzin o viatza intreaga.Eu nu de mult am intalnit,si chear pe acest site o prietena adevarata.. si o sa incerc sa numai fac greselile care le-am facut cu cealalanta,si poate reusesc sa o tzin langa mine o viatza si sa-mi fie alaturi de mine,in momente deficile,ce pot sa zic multa bafta scumpo !! take care bye

mia_com

mia_com

friendship

23 Iul 2005, 15:21

eu cred k e inca prietena ta cea mai buna, doar ca acum petrece mult timp cu prietenul ei. asta nu cred k inseamna k te-a uitat.. e un pic de neglijentza tipica dar involuntara...hei, pun pariu k aveti o gramada de lucruri in comun si multe amintiri frumoase...merita sa nu le lasi in urma just for the sake of a guy:) si mie mi s-a intamplat...de fiecare data cand imi vad una din prietenele mele cele mai bune incepe sa-mi vb incontinuu despre boy-ul ei, nu ma deranjeaza pt k stiu k se simte bine si e happy (and that's what i want for her:) si cand nu e cu el si are un pic de timp liber ghici cu cine rad? ma gandesc poate k si io sunt asa cand sunt in love...si nu ma face decat sa ma bucur pt ea, pt mine si pt orice alt om de pe pamant:) desi, nu am deloc dispozitia de om indragostit momentan, am inca un mare respect pt acest sentiment. as vrea sa crd k prieteniile adevarate se pastreaza pe veci...sigur o sa stiu asta peste vreo cincizeci de ani:D

intrebare

intrebare

o prietena

12 Iul 2005, 12:53

nu este jumatatea ta. Ar trebui sa o intelegi ca e fericita, ca nu mai ai loc in viata ei.
Prietenii sunt pt momentele grele . Pt cele de fericire ai dushmanii...

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.