Cea mai frumoasa amintire

by: pisi
De ce amintiri va leaga cele mai frumoase momente ?
Poate puteti sa ni le impartasiti si noua ! :))
Va multumesc mult pt mesaje si va astept la depanat amintiri !:))

ella_elijah

ella_elijah

O iubire care m-a ucis...

10 Mar 2006, 15:49

O cina romantica, sau mai bine zis "ceea ce s-ar fi vrut a fi o cina romantica"!! sus pe bloc, intr-o seara de vara, o patura , 2 lumanari, un tort mare(cum imi place mie ,cu multa ciocolata), doua lingurite(la propriu)...si noi doi!!Dar nu suntem impreuna:)))

pinky

pinky

hihi

26 Feb 2006, 22:48

dak tot vorbim de munte, acum vreo 2 h m-am intors de la predeal, m-am dat cu placa pt prima oara, 3 zile la rand! super super tare, sunt foarte incantata, iubesc un tip si o placa de snowboard in acelasi timp, ce sa ma fac? hihi... in rest, predealul e km naspa :)

shane_54

shane_54

scurt...foarte scurt a fost...

24 Feb 2006, 13:53

scuze...sa ma prezint...shane...shane_54...si sunt barbat dar activez in zona de mai mult timp...nu te intreba de ce...:)(nu sunt homosexual..:)) si sunt mai tinerel un pic...24 anisori...si muncesc de ma doare capul...:))la modul serios...concediul a fost scurt...chiar foarte scurt!l-am planificat de prin ianuarie dar...la mine cam totul se schimba de pe o zi pe alta...
am plecat miercuri pe 15 ca de joi sa ma bucur de concediu impreuna cu prietena...de fapt noua prietena...(vezi alte posturi:) )dar din pacate vineri am fost chemat de urgenta la cluj unde am stat pana duminica...a trebuit sa ma intorc la firma la mine luni...si abea marti am ajuns in sinaia!deci scurt!dar cat am stat nu am dormit de loc...doar distractie de clasa mare!ne-am cazat la mara in sinaia ca mi-a convenit ca e de la patrimoniu de protocol si na...acuma mai stiu si eu lume buna:) ...cele mai tari amintiri le am de pe partie de la azuga si din poiana din brasov ca am facut mai multi kilometri decat daca as fi strabatut toata tara!o sa va trimit poze...cand reusesc sa le downloadez de pe camera...
zapada nu a fost de cea mai buna calitate dar...a fost grozav!intentionez sa merg din nou la sfarsitul lui martie ca pana atunci am multa treaba!
intre timp pe ziua am mai avut ceva intalniri de afaceri prin zona...so am imbinat placutul cu utilul!
mai vb ca nu am timp acuma...va pup!
ceau

pisi

pisi

Pai si cum anume a fost concediul

24 Feb 2006, 11:18

asa mai in detaliu ?:) Stii ce rau imi pare Shane ca anul asta n-am apucat sa ajung la munte, sa vad si eu nameti de zapada ! :)
Scuze, am uitat sa ma prezint, sunt ceva mai noua pe aici ! :) Ma numesc Viorica, zisa si Pisi de catre cei apropiati , si am 28 de ani , si... Si atat ! :)
Povesteste-ne de concediu, macar pt noi, cei care n-am apucat sa vedem muntele de ceva vreme !:)
Astept, sa stii, amintiri din concediu !:)

shane_54

shane_54

ei...i'm back!

24 Feb 2006, 10:40

sal 2 all...daca tot e postul de amintiri...am devenit nostalgic...poate va intrebati de ce...ei...tocmai am incheiat si eu concediul...si m-am intors de la sinaia...cred ca acest concediu o sa il tin minte toata viata mea!a fost cel mai bestial concediu din viata mea...si intentionez sa mai merg in fiecare luna la sinaia sa petrec pana se gata zapada!multe amintiri frumoase din viata ar mai fi...dar next time!
bye

pami_bebe_girl

pami_bebe_girl

Amintiri....

22 Feb 2006, 22:35

Desi nu am o varsta inaintata...pot sa zic cu multa mandrie ca am cateva amintiri f placute....si multe multe nebunii...sunt o fire dinamica...dar am si perioade in care pur si simplu nu vreau nici o schimbare in jurul meu!O amintire placuta imi vine akum in minte....cand fostu` prieten mi-a facut o surpriza si a venit in alt oras...la o verisoara...unde imi petreceam eu vacanta...doar ca sa mergem impreuna la mare...Si noi eram certati de cateva sapt bune...;)) a fost un gest frumos din partea lui...si o dovada ca tinea la mine...

pisi

pisi

Una dintre cele mai frumoase

22 Feb 2006, 21:11

amintiri e legata de o persoana draga mie, de fapt de doua, m-am bucurat f mult , cand am aflat ca aceste persoane vor avea fiecare cate un copil ! :))) Si am trait un sentiment de bucurie imensa, cand i-am vazut prima oara pe cei mici miscand in burtica mamicilor ! :))
O a doua mare bucurie, si automat o amintire placuta, cand am aflat ca o persoana f apropiata de mine, nu avea cancer , ci altceva, nu f grav !
Atunci mi s-a luat o piatra de pe inima si am simtit ca renasc pt a doua oara !
Mai am si altele, dar las si pe altii sa ni le impartaseasca pe ale lor ! :))

inutza

inutza

:)

22 Feb 2006, 20:44

foarte dragutza tema asta...amintiri frumoase sunt multe care imi vin in minte...un moment dragut si romantic a fost in urma cu veva timp...ploua afara,eu si prietenul meu ne indreptam grabiti spre casa si in drumul nostru am trecut pe langa un restaurant unde era o nunta,se auzea o melodie frumoasas i lenta,prietenul meu s-a oprit si m-a intrebat:dansezi?...am zambit,am dansat pe toata melodia in ploaie...a2a zi ne curgea nasul la amandoi dar a meritat...am ramas cu o amintire mai mult decat frumoasa!!!

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.