certuri...certuri...e asta ultima???

by: moonlight_girl_mysterious
C prietenul meu ma intelegeam super bine.Vorbeam pe net in fiecare zi , vorbeam si la scoala ,ieseam impreuna ,ne distram.Asta pana cand au inceput certurile din orice nimic,dar se rezolvau ,ne impacam si totul mergea bine.In vacanta am fost plecata la bunici,iar cand am venit acasa tot mergea rau cu prietenul meu. Ne certam mereu ,nu ma mai "alinta", nu ma asculta cand trebuia sa ii zic ceva sau dak asculta schimba repede subiectul.L-am intrebat daca ma maiiubeste si a zis ca da.Eu m-am despartit de el , desi el mai arata ca ma place dar...nu mai suportam idiferenta lui fatademine. intrebarea mea e : ce sa fac?? is disperata dupa el ,vreau sa fie ca inainte...sa ma alinte iar si sa ne iubim!!!dar el nu da nici un semn k a vrut asta in ultimele zile.Dar daca nu mai e ca inainte nu vreau sa ma amagesc. C SA FAC??????????ZICETI-MI SI MIE....:-(

moonlight_girl_mysterious

moonlight_girl_mysterious

ms mult!

06 Mai 2006, 21:36

iti multumesc k mi-ai raspuns...acum 2 zile m-am impacat cu el...si sunt sigura k vor reveni certurile alea, asa cum ai zis u...
nush ce e cu el...deci nu am nici o idee..
dak vrei sa vb...poti adauga in lista de mess id-ul meu : moonlight_girl_mysterious
ink o data ms mult . Poop :*

Mare grija!

02 Mai 2006, 13:31

Buna. Imi pare rau sa aud asta.Desi nu te cunosc iti pot spune ca am trecut si eu peste ceva asemanator. Eu zic ca nu are rost. Si asta din proprie experienta. Si noi am avut "scene din astea" si ne tot impacam; dar stii la ce s-a ajuns? La o despartire dupa 7 ani de zile. E clar ca exista un motiv pt care el se comporta asa:fie ca este vorba despre altcineva pe care are in vizor(nu neaparat este deja cu acea persoana), fie plictiseala, fie........Ceva ce oricum va reaparea chiar daca acum va impacati. Te pup curaj si bafta multa!!!