credeti ca va puteti gasi cea mai buna prietena prin intermediul internetului ?

by: meonlyme
voi ce credetzi despre acest subiect ? Vi sa intamplat... ?
Eu zic k e un subiet despre care am putea vb cu toti nu ? Si e ceva dragutz,Eu cred in asa ceva..si chear mi sa intamplat .. hihi. Astept si parerile voastre !!!

lokita

lokita

daaaaaaaaa

09 Feb 2006, 17:12

hai sa va spun ca si eu mi-am gasit un amic este alaturi de mine de fiecare data cand ma nevoie de el chiar daca suntem departe unul de celalalt vb in fiecare seara si ne povestim tot ce am facut in cursul zilei e super!!!!! sper sa imi mai gasesc prieteni si pe aici!!!!k va pup pe toti!!

iuby

iuby

parerea mea....

08 Feb 2006, 19:31

si eu cunoscut mai multi baieti pe net cu care mi-au devanit prieteni,dar prietena mea cea mai buna nu exista nici pe net,nici in alta parte,pana acum am avut parte numai de "prietene" false,dar poate cine stie voi deveni "best friend" cu una din voi,sau chiar cu mai multe!!!cine vrea sa ma cunoasca mai bine poate intra pe "iuby_iubytika" si vb acolo

angel

angel

pai annie...

08 Feb 2006, 19:05

sa sti ca e o poveste lungutza, frumoasa , trista si cu happy ende:) .ne-am cunoscut pe messenger:) si asta datorita unui prieten ce a vb cu ea de pe id-u meu:). am vazut o poza de-a ei si mi-a placut mult ... m-am indragostit si acuma sunt o parte din ea si ea din mine .. cam atat pe scurt

annie

annie

Angel si MeOnLyMe,

08 Feb 2006, 18:55

Cum v-ati cunoscut?

angel

angel

da:)}{:X

08 Feb 2006, 17:47

da este un mod de comunicare foarte util si binevenit.sa zicem ca poate unele pers au nevoie pt a se exprima mai liber fara a sta fata in fata cu o pers si sa vb deschis, se pot lega prietenii( amici) dar este posibil sa-ti cunosti jumatatea , pers iubita si spun asta pt ca eu am gasit-o si sunt fericit si indragostit pana la cer ...asai MeOnLyMe??:X:X:X. da eu te iubesc enorm de mult , pt ca existi , pt.ca te-am cunoscut si te am langa mine . cu multa DRAGOSTE al tau pui dulce "Angel

meonlyme

meonlyme

%

08 Feb 2006, 17:20

Da Katy asa e,si eu arfirm k DA !! Cred ca potzi gasi prietena cea mai buna prin intermediul internetului,de cand am vb prima oara,mi-am dat seama k asa e. Si itzi multumesc k cu ajutorul tau am trecut multe "greutatzi" (sa le numesc asa) la care mau ajutat enorm de mult sprijinul si dragostea cu care mi-ai fost alaturi. Multumesc din suflet k te-am cunoscut surioara mea scumpa :*:*:*.
Si tot prin intermediul internetului am gasit persoana cea mai importanta..in viatza mea,care mai iubeste si o iubesc enorm..!!!! Te iubesc Angel !!

pinky

pinky

:)

08 Feb 2006, 11:58

eu nu pot sa ma pronunt... dar cred ca e o modalitate, pt ca pe net daca tu esti acasa toata ziua si ea/el e acasa toata ziua si vb toata ziua pe mess oricum se creeaza o legatura si se spun mai multe lucruri decat intr-o intalnire de cateva ore... deci e posibil :)

raluk

raluk

Ciudat...

08 Feb 2006, 11:49

Eu am legat intr-adevar cateva prietenii pe net, dar nimic prea profund... Hmmm, poate merita incercat...

katy

katy

:)

08 Feb 2006, 11:49

Din moment c te am gasit p tine si ai devenit k o surioara pt mine, afirm sus si tare k DA!... si traiasca forumul de la ele k aiki ne am cunoscut :P... :*:*:*:* take care girl!

si tot prin net mi am cunoscut indeaproape si jumatatea :), deci cred ca internetul a devenit un mijloc de comunicare destul de eficient al zilelor noastre!

shtrengaritza

shtrengaritza

Super subiect

08 Feb 2006, 11:36

Da...internetul chiar poate lega prieteniile cele mai bune...am trait asta si sunt ferm convinsa de asta...Prietena mea cea mai buna statea la cateva blocuri distanta de mine si nu stiam nimik una de alta pana cand nu ne-am gasit pe net si a inceput distractia...la inceput faceam "mijto" una de alta...apoi ne-am unit fortele sa "facem mijto" de altii...pana cand am descoperit ca ne potrivim foarte bine si acum suntem cele mai bune prietene...
Ca sa nu mai zik ca tot pe net mi-am gasit si iubirea vietii :D ... totul a inceput in gluma..si nu credeam ca poate fi ceva serios...doar era un baiat de pe net..insa s-a dovedit ca nu conteaza ca netul ne-a facut sa vorbim pentru prima data :)

onutzz

onutzz

Interesant subiect

08 Feb 2006, 11:20

Normal ca poti....si eu mi-am gasit o prietena buna tot prin intermediul internetului.E ceva nou, frumos si interesant sa ai prieteni in toate colturile tari si de ce nu ale lumi.....