cum sa il fac sa aiba incredere in mine?

by: simo21
eu ies de vreo doua luni de zile cu un tip care are o parere foarte proasta despre fete a suferit mult si nu mai crede nimic, cum sa il fac sa aiba incredere in mine, sa i demonstrez ca nu sunt ca celelalte fete si ca tot ce spun este ceea ce simt, nu joc teatru cum joaca altele!

rallukka

rallukka

GREU!!!

30 Aug 2007, 06:14

Simonik draga, este foarte greu sa faci pe cineva sa aiba incredere in tine mai ales dupa ce a avut experiente nasoale. Tu nu esti de vine cu nimik aici, trebuie doar sa lasi timpul sa le rezolve pe toata, eu stiu ca poti!! Arata-i ca il iubesti sau ca tii la el!! sunt sigura ca poti. BAFTA!!

pisi

pisi

Adina,o dulcica esti ! :))

11 Dec 2006, 10:44

Iti multumesc din toata inima pentru acele minunate randuri. :))

Si tie iti doresc Sarbatori de Vis alaturi de familie,prieteni si cine iti este tie drag.

Te-am pupat. :)

adina_mirela

adina_mirela

tot eu!

10 Dec 2006, 00:27

Buna Viorica!Profit de ocazie, imi cer scuze fata de Simo, ca fac acest lucru in spatiul destinat numai pentru problema ei,sa-ti urez Sarbatori de Vis alaturi de familia ta, si tot binele din lume! Scrii minunat!Si raspunzi...de te unge pe suflet!Se vede ca punem suflet in tot ceea ce facem aici pe forum!Iar lucrurile facute din suflet sunt cele care ajung la inima.Deci Simo, ia aminte la noi, si toate gandurile bune pe care le vei trimite prietenului tau sa fie asa cum ti le trimitem noi tie, pe ale noastre, din toata inima!Sa aveti grija de voi si sa auzim numai de bine!

adina_mirela

adina_mirela

Buna Simo!

10 Dec 2006, 00:20

Pisi are dreptate,timpul va demonstra ceea ce iti doresti tu sa demonstrezi.Cu cat veti inainta in relatie, el isi va da seama de felul tau de a fi.Trebuie sa ai rabdare, sa fii alaturi de prietenul tau si mereu sa ai la indemana un gand bun, o incurajare, o mangaiere.Trebuie sa fii tu insati, sa nu minti si sa-i stai alaturi neconditionat, fara mofturi sau fite, pentru ca e lumea plina de ele, iar barbatii de asta fug in ultima vreme.Eu sunt ferm convinsa ca vei reusi iar Sarbatorile de Iarna va vor da un motiv in plus ca sa apreciati ceea ce aveti si sa descoperiti cat de norocosi sunteti!Un Craciun minunat alaturi de sufletelul tau!

pisi

pisi

Simo,

08 Dec 2006, 10:51

lasa faptele sa vorbeasca de la sine.
Cu cat vei incerca sa demonstrezi ceva cu tot dinadinsul,cu atat vei parea mai falsa,mai superficiala.

Sfatul meu este sa fii tandra,draguta cu el,inarmeaza-te cu multa rabdare,stati mult de vorba,ajuta-l sa se deschida,insa treptat,catre tine.

Deci,rabdare,rabdare,rabdare,si nu in ultimul rand,toleranta si intelegere.

Sa auzim numai de bine. :)