cum si unde le place fetelor sa fie sarutate?...

by: msi
dati-mi si mie niste exemple..astept mai mult de la gen-ul feminin dar nu exclud si mesculii..cum si unde trebuie sa fie sarutata o persoana draga pentru a avea parte de maximul de placere oferit de partener atunci cand se saruta?

doe

doe

simplu...

28 Mar 2006, 18:11

o intrebi sau daca nu atunci treci la treaba.
din moalele capuilui si cobori pana la talpi.
am auzit de la o pretena ca daca este sarutata pe frunte(tandru)are niste placeri teribile

Pisi

28 Mar 2006, 14:06

interpretabila ultima propozitie, nu crezi? :>
Iti poti da seama unde ii place unei fete/femei sa fie sarutata din reactiile pe care le are...

pisi

pisi

Imi place

27 Mar 2006, 17:11

f mult sa fiu sarutata prin "locurile clasice ": gat , sani , spate, ma infior toata daca sunt si usor muscata , mai ales de gat sau urechi, si bineinteles imi place sa fiu sarutata pe buze !:)
In schimb, ma gadil daca incearca sa ma sarute pe partea din spate a genunchilor sau pe burta !
Si sa nu uit : imi place sa ma muste usor , doar usor , de fundulet ! :D
Si cireasa de pe tort , e sa ma sarute, si sa se ma mangaie pe par ! MMMM, delicios ! :)

doe

doe

cam tarziu,zic eu

29 Ian 2006, 13:14

dar vorba din popor ne salveaza,niciodata nu e prea tarziu.am citit opiniile voastre chiar mi-a placut.dar iata opinia mea.nu trebie sa fi expert.atunci cand amandoua persoane se iubesc nu conteaza neaparat,unde este sarutata.dar daca o faci de dragul sexului trebuie sa ai in vedere,un aspect.daca esti fragila te poate saruta oriunde ca nu vei simti apsolut nimic,chiar ti se face zcarba.depinde de fiecare persoana,cum a fost conditionata.ia spune ca in zonele erogene,nu-i dai respect.ei trebuie respectata fiecare dorinta.

anka_anka

anka_anka

fiori

18 Nov 2005, 18:21

am citit toate replicile si am simtit fiori pe sira spinarii...sarutul e cel mai impotant si poate uneori face mai mult decat orice ....si de ce sa nu recunoastem...?ne pace sa fim sarutate ...cam peste tot...

Look up!

14 Nov 2005, 12:50

Probabil m-am gandit prea mult, mai fac si greseli. Sper ca ma iertati, daca nu... dati-ma in judecata, sa vedem ce se intampla!

Hm...

14 Nov 2005, 12:48

Nush cum fac altii, eu am o metoda proprie: incep cu usoare saruteri pe obraji, apoi alint urechile, cobor pe gat si il gust pe tot, pasional, si usor si puternic, pe umeri, pe sani, cobor incet, avand grija sa nu ratez mai nimic, si mai jos, pe abdomen, pe coapse...pe "acolo".
O fata trebuie sarutata peste tot! Mai ales daca o iubesti, savurezi fiecare particica din ea!

raluk

raluk

Umerii=GENIAL

11 Oct 2005, 00:25

..cel putin din punctul meu de vedere. este cel mai senzual sarut posibil.

baby_grl

baby_grl

Re:

10 Oct 2005, 19:19

Buzele,gatul...umerii....

dana_florentina100

dana_florentina100

continui

13 Sep 2005, 15:01

cred ca fiecareia dintre noi ii place sa fie sarutata cu pasiune,dragoste,cu delicatete si timiditate. ii ceva de nedescris cand sunt toate combinate.

dana_florentina100

dana_florentina100

saruturiiiiiiiiiii

13 Sep 2005, 14:57

daca se poate parerea mea.in primul rand tre sa tina una la cealalta si sa existe atractie.sa ii cunoasca punctele sensibile.cred ca unei fete ii palce sa fie sarutata pe tot corpul dar sa se insiste pe zonele sensibile.dar este important si cum.

andrusca_ghe

andrusca_ghe

buna fetelor!

25 Iun 2005, 12:04

eu sunt noua pe site si altfel nu am cum sa ma bag in discutie dar sunt de parere ca locul nu conteaza daca este intim si acceptat de amandoi si ...ce sa spun...unde?! mie imi place peste tot si as prefera sa inceapa de undeva de pe gat,langa ureche si sa continue... :D

raluk

raluk

:)

20 Iun 2005, 11:01

Probabil ca pana la urma cel mai important este ceea ce simte fata pentru baiatul care o saruta...

raluk

raluk

Probabil ca pana la urma cel mai important este ceea ce simte fata pentru baiatul care o saruta...

raluk

raluk

skumpyk_ro

skumpyk_ro

asa cred eu

18 Iun 2005, 19:36

o femeie se simte foarte bine atunci cand este sarutata pe sani,pe gat si de la gat spre abdomen

msi

msi

frumos a inceput discutia...

15 Iun 2005, 18:55

imi place cum gandeste "edel"...si celelelte sau ceilalti..la fete nu'sh de ce dar am observat ca jukandute cu buza de sus poti face o adevarate placere celei pe care o saruti..si intradevar nu prea conteaza unde saruti ci cam totul depinde numai si numai de cel care satuta...cel care are talentul sarutatului..sarut pe peptul catifelat e o nebunie pentru mine..iubesc sa fiu sarutat pe piept,gat,ureche..

edel

edel

clasic???

14 Iun 2005, 14:48

adica demodat sau cum?? mai oameni buni, un sarut fain pe buze te poate ameti de tot! :) de fapt, credca intrebarea e unde nu-ti place sa fii sarutata! ca de placut, daca baiatul stie sa sarute fain, iti place oriunde. chiar si pe obraz! :D na,ziceti-mi ca-s baba si gata, dar eu tot o tin pe-a mea! :)

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

pe buze e prea clasic

14 Iun 2005, 14:23

Omul voia sa auda probabil idei noi

sandagales

sandagales

sarutul

14 Iun 2005, 13:12

cred ca pe buze este cel mai misto apoi etc...

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

bine zic acel miam

13 Iun 2005, 23:03

sarutarile pe genunchi imi provoaca si mie fiori, dar cred sincer ca saruturile sunt cu atat mai senzuale cu cat sunt in locuri mai putin clasice, adica sani, gura, gat..Cred ca sarutarile si dezmierdarile indelungate pe gat, psate, glezne , incheieturi, partea dinaintru a coatelor si genunchi sua ceafa ne fac sa ne simtim cu adevarat iubite...

raluk

raluk

locuri "secrete"

13 Iun 2005, 22:45

Ca locuri secrete ...umerii si ceafa fac ravagii la mine. Si un alt loc secret nementionat de tine sunt genunchii...MIAM!

edel

edel

continuare

13 Iun 2005, 21:31

daca mai aveti idei, spuneti-le, nu va rusinati. ma gandesc ca merita incercate aceste locuri secrete de pupat, asa ca tell us, tell us!.. si daca tot veni vorba.. baietilor unde le place??

edel

edel

uf uf

13 Iun 2005, 21:28

mare suparare aici.. sa o luam pe rand.. pai: unora le place in locuri considerate "erotice" (ex. gat, sani, coapse etc), pe cand altora le place si in locuri mai putin cunoscute sau folosite pentru pupat :) (de ex., incheietura mainii, mana, chiar si pe obraz sau buze, daca sarutul este usor, delicat, pe par, ceafa - este foarte sexy si tandru - umar(!!)). cred ca oriunde ar fi el, un sarut delicat face ravagii. ce parere aveti?

raluk

raluk

:)))))))))))))

13 Iun 2005, 17:35

Mai suntem cativa pe aici rezistand pe baricade.Deci alte pareri, cine mai are alte idei de locuri?

raluk

raluk

Forumul e aparent mort

13 Iun 2005, 15:16

Nu ti-se pare tie, nu prea mai raspunde nimeni pe forumul asta, probabil si-au luat toti vacanta mai devreme ca de obicei

msi

msi

imi place ..

13 Iun 2005, 13:17

imi plac raspunsurile dar puteau sa fie si mai multe..mi se pare mie sau e putina activitate pe forum-ul asta...oricum "multumiri" celor care au acordat putin timp si acestei teme..mai ashtept

anamariadmtr

anamariadmtr

Sarutul

12 Iun 2005, 11:17

sarutul nu conteaza unde important e sa fie aceea atractie si sa simta amndoi placerea,da si pe gat e un punct mai sensibil

dan

dan

pe coapse

10 Iun 2005, 00:46

Nici asa nu cred ca dai gres niciodata....

raluk

raluk

08 Iun 2005, 23:23

... pe gat nu dai gres niciodata ...