Despre barbati

by: raluk
Barbatii sunt precum:

- rimelul - cum versi o lacrima-cum se topesc;

-horoscoapele - iti spun ce trebuie s faci si de cele mai multe ori nu au dreptate;

- cafeaua - soiurile cu adevarat bune te tin toata noaptea

-castile de motociclist - in caz de urgenta sunt destul de folositori, dar de cele mai multe ori arata ridicol;

-locurile de parcare - cei mai buni sunt deja dati;

-cuptoarele cu microunde - au terminat in 30 de secunde;

-copiatoarele - sunt buni pt reproducere si cam atat;

-ciocolata - sunt dulci si te ingrasa;

-vacantza - lungimea conteaza!!!

doe

doe

multam...

15 Mar 2006, 09:07

celui de sus caq a dat si femeia si barbatul ca altfel am fi ajuns toti la ospiciu:)

shane_54

shane_54

:))))))))

28 Feb 2006, 12:15

din pacate tre sa iti dau dreptate!dar mai tre sa precizez ca nu am vazut padure fara uscaturi si sper ca ceea ce ai scris tu se exclude la persoanele de fata!:))))))))))))

pinky

pinky

hihi

27 Feb 2006, 18:01

foarte tare... true also! hihi

ruxxy

ruxxy

super mesaj postat fetelor!!:)

27 Feb 2006, 17:57

raluk ce ma bucur ca ne-ai scris si noua ''despre barbati'':) ,mereu ma tachineaza prietenii ca femeile nici ele nu stiu ce vor,ca femeile cine le intelege,ca suntem complicate etc...sa vezi acum replici la adresa lor numai sa tin minte toate astea!va doresc o zi buna in continuare!:)

inutza

inutza

:)

26 Feb 2006, 16:36

atatea griji in privinta barbatului ideal ca si afemeii idealea...dar oare cel perfect nu e chiar al nostru?...cu micile sau marile lui defecte...poate chiar asta ne atrage,lupta cu sufletul nostru de a face barbatul perfect cand de fapt noi il iubim asha cum este...stiu ca am ametit aici niste cuvinte:)dar chiar tema ta e un mix de ingrediente...mie nu imi place perfectiunea...prefer sa tind mereu catre ea dar sa nu o ating niciodata...vai ce am ametit:)))