Faze penibile care vi s-au intamplat

by: raluk
Trebuie sa mai fie si amuzante bineinteles.
Vo incepe eu...Cea mai recenta mi s-a intamplat acum doua luni, cand am coborat dintr=un taxi si purtan o fusta lunga crapata intr-o parte. Crapatura s-a sucit si a ajuns in fata iar al coborare, mi-am expus chiloteii in fata viitoarei mele soacre...Hmm, nu a fost prea placut, sincera sa fiu...

dark

dark

faza tare

19 Mai 2007, 05:44

Nu stiu cat este de reala faza in sine, nu, nu eu am patit-o, dar sincer nu pot sa ma abtin sa o povestesc :P

El si ea in bucatarie. Toate bune si frumoase, el intorcea clatite in timp ce ea se bucura "vocal" de barbatia acestuia. La un moment dat o picatura de ulei incins sare din tigaie pe spatele respectivei, care in secunda urmatoare a muscat violent din el. El, dobitoc din fire, o loveste instantaneu pe saraca fata in maxilar.

Penibil in afacerea asta este "povestea" care o concepi in drum spre urgenta :), (asta daca este reala).

pisi

pisi

Eram in autobuz, ma duceam la facultate,

25 Mar 2006, 09:23

cand soferul a pus o frana teribil de nasoala !
Eu stateam in picioare , bus-ul plin de studenti, in momentul franei eram sa cad, si m-am prins de ce aveam si eu mai la indemana, si din nefericire nu era bara, asa cum sperasem eu, erau sanii unei tipe !!!!!
Tipa s-a speriat , a venit buluc peste mine, eu m-am dus buluc peste altul , si am cazut cateva persoane, una peste alta !!!!
M-am simtit teribil, imi era o jena , ma inrosisem toata, mi-am cerut scuze respectivilor, la inceput s-au uitat cam crucis la mine, un minut mai tarziu ne-a busit pe toti rasul !:))
Penibil, penibil ...

La inceput!

14 Nov 2005, 13:10

Ma plimbam cu prietena mea pe o strada linistita din oras, trecatori cand si cand, masini mai deloc. Vorbeam, radeam, o sarutam, ne tineam in brate... Dragut, nu? Am luat-o in brate si am inceput sa merg asa cu ea, ratand astfel un mic "amanunt" din fata mea si spatele ei... stalpul indicator! Ca sa fie mai interesant prinsesem un pic de viteza, si... BOOOM! Am izbit-o generos cu capul de stalp!... si doar ii spusesem ca o sa aiba parte de senzatii "tari", dar nu la genul asta ma gandisem!

mia_com

mia_com

....

23 Iul 2005, 15:30

cam baietoasa din fire, pe la 16 ani mergeam la inot la tineretului la bazinul sportiv...translation: baieti in proportie de 98%...ma pregateam io frumushel sa "intru la apa" si trag tricoul de pe mine in fata bazinului (aveam costumul de baie p dedesubt)...numai k o data cu tricoul trag si sutienul..noroc k nu de tot si oricum aveam prosopul langa mine...dar oricum m-am inrosit k un rac...

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

a intrat soacra peste noi

20 Iun 2005, 18:07

Asta a fost cu siguranta cea mai penibila faza din viata mea....A intrat soacra mea peste mine si sotul meu in camera la hotel la mare, tocmia cand noi doi ne aflam in pozitia 69. Nu mi-a venit sa cred ca uitasem usa deschisa. Asta a ramas la capitolul faze super penibile care sper sa nu se mai repete, mai ales avand in vedere ce apropouri au urmat din partea soacrei mele. PENIBIL PENIBIL PENIBIL. Si acum cand imi aduc aminte ma inrosesc.

Cred ca nu o sa mai uit niciodata usa deschisa la camera de hotel. Este legea numarul 1 pentru mine.

militarucip

militarucip

Faza penbila la masculin

10 Iun 2005, 00:41

Saptamana trecuta in tramvai stateam somnoros pe scaun. In fata mea se aseaza o tipa super marfa, cu fusta scurta de rigoare. Se tot uita la mine, din 3 in 3 secunde. Ca baiatul de dimineata, ma trezesc ca incep sa am o mica erectie. Cand se aude o voce melodioasa in spate, era iubita mea. Stiam ca merge cu acelasi tramvai dar de obicei nu ne intalneam pe drum, ea mergand doar o statie, iar eu 12. Evident ca a remarcat "mica" problema, si uitandu-se la tipa din fata s-a prins si de cauza ei. In afara faptului ca a fost penibil, a urmat si cearta de rigoare acasa.
:)

bredeandora

bredeandora

nasol.

25 Mai 2005, 16:48

sa vezi ca nici nu e chair asha de rau.am o prietena care ,cand era mai mica,cam de 12 ani a plecat la un prieten ,andrei.
andrei a servit-o cu suc .pana la urma
au baut tot flaconul dupa care au inceput sa spuna bancuri.
sarak de ea nu a mai putut ,a fugit la baie :DDD,dar:)))) A FACUT PE EA!!loool
saracutza!!si-a luat geaca si a tasnit-o pe usa.
mai si putea .e venit acas la mine pt ca eu stau aproape de andrei.a facut un dus si si-a luat niste pantaloni de ai mei pe ea.i-am pus pantalonii intr-o plasa si am insotit-o pana acas.
ce nasoala faaza!!