BIO IONIC FETELOR

by: angel_sexy
In sfarsit o veste buna fetelor ptr parul nostru .S-au lansat produsele Bio ionic si aici in Romania.Eu sunt extrem de multumita de ele .Sunt de departe cele mai bune produse de par pe care le-am folosit pana acum mai ales ca Bio ionica fac si indrepatare permanenta a parului fara sa-l deterioreze ba chiar il hraneste .www.bioionicproducts.ro

vanissia

vanissia

nu recomand!!

26 Sep 2010, 04:55

Am facut acest tratament cu produse Bio Ionic acum 5 ani in state si a fost super ok, parul a fost indreptat si a tinut cateva luni, produsele sunt foarte bune, din pacate stilista de la EverGreen habar nu are ce face, am fost pentru un alt tratament la ea si mi-a ars parul :(( PRODUSELE SUNT GROZAVE, DAR STILISTUL E FOARTE IMPORTANT..nu recomand la evergreen...

rebella

rebella

...:)))

06 Iun 2007, 11:31

am sunat dar nu raspunde, am trimis mail. Dar poate imi scrii tu unde este acel salon unde pot sa imi indrept parul. Merci mult

angel_sexy

angel_sexy

super ok

27 Mai 2007, 15:38

deci stai linistita procedura se face intr-un salon si nu este necesara practicarea acestui curs ia legatura cu tipa e la bio ionic uite nr ei si ea te va instrui ec sa faci ..multa bafta ai sa vezi ce super sunt produsele .pupici

rebella

rebella

Unde...

21 Mai 2007, 08:18

am citit cam tot ce ma interesa pe site dar o singura informatie, cred eu cea mai interesanta, nu am gasit. Unde se poate face acel tratament???
Nu cred ca singura posibilitate de a beneficia de acest tratament este sa-mi trimit cumnata sa faca un curs din acela...
Please daca stii tu unde si cat scrie. Merci mult