Cea mai buna varianta pentru a fi multumita de buzele tale

by: tina_22
Am descoperit de curand un produs cu ajutorul caruia chiar mi-am dat seama ca nu eram multumita de buzele mele. Se numeste TeoSyal Kiss si ofera conturul si volumul la care cred ca viseaza orice femeie. Este nevoie, intr-adevar, si de cate un mic retus o data la cateva luni, dar, ce conteaza, merita toti banii. Convingeti-va si voi pe site http://www.celmaipuracidhialuronic.ro/fillere-teosyal/teosyal-kiss/.

mari_stefanescu

mari_stefanescu

ruj

11 Apr 2017, 16:42

una Tina! Eu folosesc de cateva luni un ruj de care sunt super incantata! Este pe baza de acid hialuronic si extract de struguri rosii. Are o textura intense si foarte cremoasa, care ajuta la pastrarea culorii pet imp indelungat. Plus de asta, acidul hialuronic este un tratament perfect pentru buze! Ti-l recomand cu incredere! Este de la BottegaVerde.ro si il potik comanda chiar de la ei de pe site.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.