cosmetice comandate din afara tarii

by: sunshine84
as dori sa aflu daca si-a comandat cineva pana acum cosmetice din afara tarii, daca chiar se merita facand raportul calitate-pret

mari_stefanescu

mari_stefanescu

avem atatea branduri bune in tara

07 Aug 2017, 11:42

De ce sa va stresati sa comandati produse de pe site-uri din afara tari, atata timp cat sunt atatea branduri intrate pe piata din Romania?!? Ani de zile o rugam pe sora mea din Italia sa imi puna colete de produse de la Bottega Verde. De cand au intrat pe piata din Romania, sunt atat de fericita....Pot comanda oricand, oricat de multe produse imi doresc, doar intrand pe BottegaVerde.ro! Iar transportul este gratuit la colete de peste 99 de lei...

carina87

carina87

magazin online

29 Mai 2014, 14:38

Prefer sa cumpar produsele din tara, nu vreau sa imi iau teapa! Mi-am cumparat de pe http://cosmicaonline.ro/ ,au ajuns si la timp si chiar sunt multumita, iar pretul e foarte accesibil!

sunshine84

sunshine84

mersi mult

09 Aug 2012, 12:34

chiar m-ar ajuta sa stiu care sunt cele mai ok site-uri pentru a comanda, mai ales ca mi-e frica sa nu-mi iau teapa cu unele produse; de exemplu ultima oara am comandat de la victoria's secret, dar asta pentru ca lua o prietena si i-am zis ca daca tot se face un transport, sa-mi ia si mie cateva creme si geluri de dus, produsele mi s-au parut ok, dar am auzit ca nici astea care se dau la export, din state la noi, nu sunt cum ar trebui....

iulia32

iulia32

depinde de firma

09 Aug 2012, 11:43

Buna Sunshine84, eu personal nu mi-am comandat inca produse din afara, dar stiu pe cineva care isi comanda regulat.
Depinde foarte mult de brand si de nevoile tale, insa exista multe site-uri cu produse din afara si la noi, cum e luxbeauty.
Daca vrei neaparat sa dai comanda din afara, pot sa ma interesez si sa iti spun care sunt cele mai bune site-uri testate de prietena mea. Pupici

iulia822

iulia822

buna

06 Aug 2012, 11:14

Sunshine, si eu am comandat,insa nu mai merita, au aparut cam toate pe piata la noi (sau Bucuresti mai ales). Eu folosesc produse bio / organice si le comanddam din UK, gen lovelula.com, dar le gasesc acum si pe www.ohlala.ro sau bio-bazar.ro, biolandia.ro. Spor la cumparaturi :)

da si nu

18 Nov 2011, 15:07

am comandat si eu dar pretul transportului este cam mare merita daca vrei ceva special si nu gasesti in tara.

japonialove

japonialove

am comandat de cateva ori

08 Nov 2011, 14:21

nu vreau sa spun de la ce firme, produsele au fost bune dar nu pot sa zic ca este o diferenta foarte mare fata de cele comercializate la noi de catre firmele foarte cunoscute