Crema pentru fata

by: japonialove
A incercat cineva crema Vichy Idealia? sunt curioasa daca face toate acele lucruri, e destul de scumpa si nu as vrea sa dau banii pe ea daca nu as avea macar o recomandare:) Mersi

eumirela12

eumirela12

Perle Bleue

28 Iun 2017, 19:08

Citeste mai multe despre crema Perle Bleue, este o crema foarte buna si sunt sigura ca te va ajuta :)

adina_c

adina_c

incearca creme pe baza de miere

06 Ian 2013, 21:18

De ce nu incercati creme mai sanatoase, care au ingrediente cu origine naturala? Eu nu le mai cumpar pe cele din comert, merg pe mana cosmeticienei mele de la salonul Apiestetic, care mi-a salvat tenul cu produse apicole. Daca sunteti din Bucuresti, merita sa va faceti o consultatie si apoi tratamente cu produse din gama lor.

deliam

deliam

BIO

02 Nov 2012, 10:32

am uitat, daca tot vrei sa faci un efort financiar pentru fata ta, cum mi se pare si normal de altfel, iti recomand sa iti iei totusi produse naturale, sunt si mai scumpe decat cele de la vicy, cele de calitate ma refer, dar pentru propria noastra fata eu cred ca se merita. Si daca iti iei o crema hidratanta la 150 lei, desi pare scumpa dar daca socotesti ca te tine pana la 6 luni, nu e un efort atat de mare.

deliam

deliam

Super

02 Nov 2012, 10:29

Produsele de la vicy sunt bune, ideea e ca tu sa nu te astepti la minuni de la ele, sunt niste creme, te ajuta!

arinna

arinna

Idealia si nu prea

15 Sep 2012, 23:19

Am incercat-o si ma ustura putin fata de la ea.mentionez ca am tenul mixt,usor sensibil.Cred ca la banii astia gasesti ceva mai bun.
www.arinna.ro - my lovely baby

wonderland

wonderland

crema pentru fata

12 Sep 2012, 09:43

pentru ten gras ar fi buna? sau trebuie sa iau alta crema? m-ar interesa sa fie aceeasi firma, multumesc

aries27

aries27

Buna!

11 Sep 2012, 15:38

Parerea mea e ca e o crema foarte buna, eu personal sunt multumita de Idealia. Folosesc crema pentru ten normal si mixt...ca mai este si cea pentru ten uscat...Nu stiu care ti-ar folosi tie.
Eu mi-am achizitionat-o de pe aceste site: www.farmaciaardealul.ro