Crema The CUBE

by: andreeaiovici
Buna, fetelor! A incercat cineva crema The Cube, de la ZUCCARI? Mama si-a cumparat-o acum 2 saptamani si este foate multumita. Imi tot spunea de ingrediente precum aloe, diamantul negru si alte componente minerale. Am spus sa astept urmatorul salariu si sa o cumpar si eu. Am incercat intr-o seara de la mama si mi-a placut si consistenta si mirosul fin. Vreau sa stiu mai multe pareri. Multumesc!

sunshine84

sunshine84

raman la cremele mele:))

20 Aug 2012, 13:13

sincer, chiar nu dau atatia bani pe o crema numita "The cube" :)))

ionalexandrubogdan

ionalexandrubogdan

ieftin

20 Aug 2012, 11:22

nu inteleg unde gasesti tu la 300 RON, o poti gasi la cel mai mic pret pe www.plantafarm.ro!

semika

semika

wow

16 Sep 2011, 10:34

300 chiar e mult, asa ca, cu riscul de a ma repeta, nu vad ce ar putea fi atat de grozav la aceasta crema

100elena

100elena

mai bine ulei de argan

15 Sep 2011, 11:07

Dragelor va recomand din toata inima ulei de argan in loc de crema! Eu am gasit ulei de argan pe net in urma cu cateva luni si de de atunci sunt foarte multumita! Il gasiti pe www.cosmeticsstore.ro

redbaloon

redbaloon

Raman la dermatocosmetice

14 Sep 2011, 15:28

Vai dar e 300 lei? Si ce ciudate ingrediente are, cel putin argintul negru, nu stiu nu suna sanatos pentru ten. Eu una nu mi-as lua o astfel de crema, tot cu dermatocosmeticele mai inteleg cel mai bine.

marianna23

marianna23

the cube

08 Sep 2011, 14:41

eu folosesc crema the cube de o luna si sunt foarte multumita,deja pielea mea a capatat un alt aspect,este mult mai fina,mai luminoasa iar petele si cosurile de pe fata au disparut definitiv,este o crema foarte buna si daca vreti sa aflati de unde am luat-o,am comandat-o la acest tel 021.527.24.00

andreeaiovici

andreeaiovici

crema The Cube

07 Sep 2011, 14:33

scorpion_girl, intra pe site-ul Zuccari.ro si gasesti acolo informatii. Poti sa comanzi direct de pe site si sa faci si o economie buna, sau cred ca il gasesti si in farmaciile Dona.
In Italia i se spune deja LA CREMA MADRE DEFINITIVA (MAMA tuturor cremelor), pentru ca are in compozitie nu numai un element activ la moda, ci tot ce s-a descoperit benefic pentru piele de+a lungul timpului. E o crema usoara, hidratanta, care dupa aplicare lasa o fata catifelata. Crema The Cube e un adevarat tratament de luxi in fiecare zi, acasa la tine. Imi place chiar faptul ca este ideala pentru orice varsta, datorita complexului sau bogat in vitamne si minerale benefice tenului.
Ingredientele deosebite sunt : papaya, colostrul(laptele matern) si diamantul negru.

japonialove

japonialove

pai

06 Sep 2011, 14:31

aloe au foarte multe creme, nu vad de ce ar fi asta mai speciala

scorpion_girl

scorpion_girl

Unde

06 Sep 2011, 13:49

poate fi gasita aceasta crema? Unde gasesc magazin Zuccari in Bucuresti?

tashulina

tashulina

pai

05 Sep 2011, 15:25

sa astepti salariul, ca il vei da aproape tot pe crema! Serios!

semika

semika

nici nu am auzit de ea

05 Sep 2011, 12:21

e scumpa? de unde se poate cumpara?