crena dubioasa

by: alexandras
am cumparat o crema de la gerovital care atunci cand am aplicat o pe fata mi-a ars pur si simplu fata. sunt rosie ep fata si nu stiu ce sa fac??? nu cred ca asta trebuia sa facaa

iliescuamalia

iliescuamalia

re

17 Feb 2011, 08:10

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com ; pt. oricine este interesata

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

iliescuamalia

iliescuamalia

re

17 Feb 2011, 08:09

da fuguta la un dermatolog urgent

autumn

autumn

De obicei

05 Nov 2010, 09:32

pe cremele de fata scrie ca sunt testate dermatologic. In cazul asteia au sarit peste aceasta etapa??

alexandras

alexandras

..

03 Nov 2010, 09:46

se vor arde la fata sper :)))

scorpion_girl

scorpion_girl

Du-te cu crema

03 Nov 2010, 08:42

peste ei si arata-le fata. Chiar sunt curioasa ce reactie vor avea...

madalutza

madalutza

ehh da ...

02 Nov 2010, 23:42

si eu am patit la fel de la un renumit brand la roche-posay ... am actionat rapid cu crema de galbenele si cu apa termala