farduri.ro

by: sorinaaaa
Acum cateva zile am vizitat magazinul farduri.ro de pe Lipscani, un "outlet" cu parfumuri si produse cosmetice de lux. Un semenea magazin pentru o femeie este ca si raiul pe pamant, insa vreau sa va atrag atentie asupra unui lucru: PARFUMURILE DIN ACEST MAGAZIN NU SUNT ORIGINALE! Desi am fost reticenta in a-mi achizitiona ceva de acolo la inceput si desi am fost atentionata de o prietena care isi cumparase un parfum inainte cu o zi din acest magazin, m-am incapatanat si am plecat de acolo cu o plasa de cumparaturi printre care si un parfum de 3 milioane a carui miros nu persista.
Sfatul meu este: daca intrati in acest magazin si nu va puteti abtine in a va achizitiona ceva de acolo, macar nu cumparati parfumuri.

ioanacreanga

ioanacreanga

card fidelitate

03 Dec 2012, 17:01

Hey, gasiti la Marionnaud produse originale de la branduri renumite si daca va faceti card de fidelitate aveti tot felul de beneficii. Eu am citit aici stirea: http://www.instilulmeu.ro/3-ani-de-rafinament-frantuzesc-cu-marionnaud/.

roxxroxy

roxxroxy

Pff

24 Aug 2012, 00:53

E bine de stiut. Multumim pentru sfat. Si eu care vroiam sa-mi cumpar un parfum de la ei, dar de pe net.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

multumim

03 Apr 2012, 16:47

pentru atentionare