anexita

by: dmm
Am fost la doi medici care mi-au confirmat acelasi diagnostic: anexita si rana pe col. Am hotarat sa imi tratez intai anexita. Primul medic mi-a dat un tratament care nu a avut nici un efect.La cel de al doilea medic abia am mers si mi-a zis ca tratamentul cel mai indicat in anexite sunt instilatiile. A mai facut cineva asa ceva? Am fost la o singura sedinta(acum o saptamana) iar acum am o sangerare, e normal? Maine ar fi trebuit sa merg la a doua sedinta pt instilatii, dar nu stiu ce sa fac.Daca mai e cineva in cazul meu rog sa imi raspunda aici sau pe adresa de mail: printesa1979@yahoo.com. Va multumesc... chiar am nevoie de cateva sfaturi de la cineva care a trecut prin aceleasi probleme.

gyongyi_71

gyongyi_71

anexita

25 Iul 2006, 18:52

sa stii ca si eu trec prin acelasi lucru ca si tine! de patru ani incerc sa-mi revin si nu pot! am fost la mai multi medici dar tratamentul a fost acelasi insa fara nici un efect! iar ultima data cand am fost mi s-a spus ca am rana pe col si m-au programat pe a 2 zi pentru a o cauteriza. Si nu m-am dus de frica...acum rabd o durere de nu mai pot sta nicicum...oricum sunt programata iar la medic saptamana viitoare si revin sa-ti zic cum a fost! o sa-ti scriu mai multe pe mail si am sa-ti trimit si o scrisoare pe care mi-a trimis-o un medic ginecolog despre aceasta problema! ai grija si iti doresc multa sanatate!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!