caut o fata care sufera in tacere

by: vangelis
Imi cer scuze ca imi permit sa va deranjez cu acest subiect ...chiar este egoism dar ma simt atit de frustrat si disperat incit nu am prea multe variante...Se apropie sarbatorile si singuratatea ma termina...In conditii normale nu ar fi o propblema...dar daca soarta a fost nemiloasa cu mine...
Eu sufar de incontinenta daca suferi si tu in tacere, chiar daca nu de incontinnta, dar ai putea sa ma acepti asa te rog nu lasa viata sa treaca pe langa tine...
E adevarat nu numai cine sufera poate sa te intelega dar o sa te acepte cu siguranta mai repede cineva cine stie ce e suferinta caci sufera la rindul lui

hahabubu

hahabubu

cu rabdare........

17 Sep 2011, 20:42

Cu rabdare sper sa iti poti rezolva situatie
Azi sint f multe medicamente care vindeca diverse boli , ca de altfel si incotinenta
Incearca la mai multi medici , exista DRIPTANE - un produs frantuzesc f bun care in multe cazuri a dat rezultate , dar trebuie recomandat de un dr urolog
Ai aflat cauza acestei boli ? poate ai vreo infectie urinara care netratata duce la asa zisa incotinenta urinara , sau poate ai muschiul vezicii slabit
Incearca sa mergi la un urolog bun si nu cred ca nu vei gasi remediu
Nu te simti frustrat , si nici singur , ne ai pe noi aici , gindeste-te ca sint boli mai grave ca asta , oamenii aceea ca si tine nu trebuie sa dispere si nici sa se simta ostracizati
Gindeste pozitiv , si ai sa vezi ca nu vei mai fi coplesit de singuratate .
Ar fi bine sa incerci si niste sedinte de reflexoterapie si chiar sedinte la un bioenergoterapeut , eu cunosc pe cineva care prin aceste sedinte a scapat de aceasta urita boala
Iti doresc putere de a trece peste tot , gindeste pozitiv si dzeu iti va lumina mintea si sufletul . Multa sanatate ,
DIANA
PS
scrie citi ani ai si din ce localitate esti

claudiu80is

claudiu80is

:)

02 Nov 2005, 14:25

Te subestimezi si pui pe seama refugiului un lucru atat de maretz si sublim si inaltator ca iubirea.Singuratatea e grea insa e si constructiva,educativa,iti da sansa sa te descoperi si sa iti dai seama cu adevarat ce vrei de la viata.Stai linistit,nu cauta acul in carul cu fan.Ai incredere si credinta si vei descoperi ceea ce iti este potrivit nu un suflet daramat care nu mai are puterea de a mai iubi.Trebuie sa fii barbat...sa fii OK cu tine inssuti,sa poti iubi ptr ca daca nu poti darui nu vei putea primi.Dragostea e liniste,impacare,cer senin,flori,soare,zambet,pace in suflet si nu regrete si nori negri.Acolo nu vei gasi iubire.
Rabdare si intelepciune...

polynices

polynices

Salut!

28 Oct 2005, 23:03

Sa-mi dai mai multe detalii despre tine, te rog,ca sa te pot ajuta sa-ti gasesc pe cineva in cercul meu de prieteni descumpaniti.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.