colpita+bubite

by: adriana333
buna am si eu o problema ......am fost la doctor sa-mi fac o analiza a seretiei si mi-a iesit colpita(nespecificata ,cred).....pe biletu de analize mi-a iesit leucocite pmn si baciul doderlein(care cica e bine ca este) .....la contactul sexual am avut niste dureri usoare ....doctorul a zis ca din cauza infectiei si mi-a dat sa ma spal cu septovag intravaginal timp de 10 zile...problema e ca pe labile mici mi-au aparaut niste bubite albe cam de 26 de zile care nu dor,nu se sparg, nici nu ma mananca(prima data cand mi-au aparut am avut ceva mancarim atat)...doctorita de familie a spus sa nu le confund cu nush ce,doar ca mie nu mi se par normale....doctorul nu le-a vazut deoarece ele se vad doar cand intind labia...nush dak ele au aparut din cauza infectiei acolo...bts sigur nu are cum sa fie doarece prietenul meu nu are nici o problema si nici unul din noi nu a mai avut niciodata contacte sexuale cu alte persoane .....astept pareri :-S

lilly_buterfly

lilly_buterfly

asta cu

08 Dec 2010, 10:27

"prietenul meu nu are nicio problema nici unul din noi nu a mai avut niciodata contacte sexuale cu alte persoane" este problematica, pt ca exista cazuri cand la barbat nu se manifesta fizic boala.