diabetul un pericol?

by: sonyyaa
Dupa cum comentam intr-un alt mesaj acum exista o solutie pt.diabet,daca persoana afectata are mai putin de 15 ani ,va urma un tratament pentru copiii.foarte important nu va trebui sa renunte la medicamentele pe care le folosea pana acum ,tratamentul pe care il voi recomanda este compatibil cu medicamentele si cu insulina ,aceste produse sunt noi sunt naturale 100% ,sunt autorizate de ministerul sanatati din romania nu au contraindicati,si principala lor functie e sa caute cauza care a produs diabetul,doamnelor nu doar veti trata aceasta boala ci veti trata si urmarile ei.CE ar trebui sa consume un copil:siropul "O SUTA DE MINTI",ABI nr 4.ABInr6 ,Triunful sanatati,si 2 cure de vitatonic nr.5, acest tratament dureaza 90 zile pt.diabet tip 1 si 60 zile pt diabet tip 2.Pentru adulti este necesar un tratament diferit un complex de produse numit complecsul de baza +vitatonic nr 5.ce fac aceste produse cauta cauza care a produs diabetul.pentru cei interesati va voi recomanda medici din romania care va pot spune de unde sa luati produsele,si modul de folosire .sonia 5@email.ro pt informati va doresc de aicidin SPANIA multa sanatate.

bestiuta1

bestiuta1

diabet un pericol

30 Sep 2007, 05:57

buna!daca are diabet tip 1 si tine isi face insulina nu ar trebui altceva ca este suficient normal si regimul.

dee79

dee79

diabetul asta..

30 Dec 2006, 12:58

acum o luna am fost diagnosticata cu diabet zaharat de tip 2. mi-a fost foarte greu dar cu vointa, regim alimentar si tratament am ajuns de la 294 la 137 intr-o luna....