Cea mai tare destinatie

by: monita
Care este cea mai tare destinatie de concediu in care ati fost si v-ati distrat si destresat cu adevarat?

Peru - Machu Picchu

07 Nov 2008, 23:52

Peru - Machu Picchu, imi doresc sa ajung acolo si cu siguranta o voi face intr-o zi.

maya1981

maya1981

Paris, e de vis

04 Nov 2008, 17:14

Eu nu ma exprim atat de bine, adica nu le am la capitolul literatura, dar am o prietena care scrie tare frumos si a descris Parisul asa cum eu n-as putea-o face niciodata.
Va dau link sa va convingeti. :)

http://bloguriturism.ro/eu_Prichi/blog/post/481/0/0/palatul-versailles-paris-puntea-dintre-vis-si-realitate.html

pisi

pisi

mai adaug

22 Sep 2008, 13:23

la destinatii de vis pe care le-am vizitat si le recomand: Tokio, Japonia.

semida

semida

greu de raspuns...

20 Sep 2008, 11:39

Nu as putea sa dau un raspuns la intrebarea ta,insa am auzit multe persoane care prefera sa mearga in croaziere
Te urci pe vapor,intri in cabina,iti lasi bagajele acolo si in fiecare zi cobori si vizitezi alt oras,alta tara,fara sa iti cari cu tine mai mult decat gentuta cu minimul de lucruri de care ai nevoie (ruj?oglinda?)
Pe vapor,ai multe posibilitati iarasi-piscina,plimbare pe punte,soare,plaja si multe petrecri seara-cu muzica,dans,cocteil,romantica...
Si de ce nu si cunostinte noi?
Nu e tare ideea,zi?

ramonika86

ramonika86

buna

15 Sep 2008, 16:10

mmmm...hawaii...da, dar londra,am fost si in afara de o atmosfera sobra si cateva cladiri care le-ai vazut la tv nu prea ai ce sa vezi,decat sa cheltui o gramada de bani(e super scump acolo totul).;)
austria,grecia,spania...locatii frumoase:D..oricum,parerile sunt impartite..vam poopat:*

demoi

demoi

destinatii

11 Sep 2008, 18:44

vorbiti despre destinatii.Ei bine eu cred c-am fost in cele mai tari destinatii,pe computer doar.Nu radeti c-a fost super!Chiar daca pt mine cea mai tare destinatie n-a fost decat Budapesta,dar a fost misto pt ca am fost intr-o croaziera pe Dunare,cea pe care o voi face in 2010,mi-am propus sa ajung in HAWAII!!!!!

pisi

pisi

as mai adauga

27 Aug 2008, 11:28

si o alta destinatie de vis: Londra.

pisi

pisi

doua destinatii

22 Aug 2008, 11:09

recomand din tot sufletul: Norvegia si Mallorca.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.