Cu iubitul la mare

by: oana1615
Buna! As vrea sa plec anul acesta la mare doar cu iubitul meu , dar ma gandesc ca atunci cand voi fi pe plaja si o sa doresc sa intru in apa nu o sa am cu cine lasa cearceaful cu bagajele pentru ca in Romania orice este posibil. Cine a mai fost plecat doar cu iubita/ul si cum ati rezolvat pe plaja? Merita sa mergem numai noi doi?

lilly_buterfly

lilly_buterfly

sa nu aiba

07 Iul 2011, 11:42

vreunul "norocul" sa-l prind cu mana in sacosa mea de pe cearceaf, ca ramane fara mana!

sensei_girly

sensei_girly

paza buna trece primejdia rea...

05 Iul 2011, 14:26

Eu am fost mai demult cu cel mic la mare...eram intr-un grup de prieteni toti cu copilasi mici...
Cand juniorii sau repezit la balaceala, noi dupa ei, valmaseala... au disparut vreo doua plase :)
Traim in romanica...
Nu aveam nimic de valoare, doar o masinuta rosie a lu' ala micu si am inebunit pana am gasit un alt "tu-tu" rosu, asemanator...
Asa ca, ai grija, e bine sa nu va luati deloc lucruri de valoare...
Acum pe plajele mai sofisticate, cu plata... sunt un fel de casute de valori, cu cheie...
Da cel mai bine...ce nu-i valoros, nu-ti pasa daca dispare.

oana1615

oana1615

sigur

05 Iul 2011, 13:05

Da, cu siguranta voi reveni si va voi spune cum a fost.

oana1615

oana1615

da

04 Iul 2011, 11:27

Multumesc mult pentru raspunsurile voastre si imi vor fi de folos :*

ynna000

ynna000

nu cred ca e o problema

04 Iul 2011, 10:46

ideea e sa nu iei lucruri de valoare, nu ai nevoie oricum de telefonm... ia cativa lei la tine pentru o bere si cam atat. da, poti ruga pe cineva sa se uite la lucrurile tale, dar te asigur ca nu fura nimic daca tu ai doar o sacosa cu haine... am fost pana acum doar noi 2 si nu au fost probleme

japonialove

japonialove

de cateva ori

04 Iul 2011, 09:40

am rugat pe cineva sa aiba grija si de lucrurile noastre si nu ne luam foarte multe la plaja; cearceaful il puneam cat mai aproape de apa sa-l puteam vedea