destinatii de vacanta

by: catch_me
deja au aparut oferte pentru destinatiile de vacanta si, dupa o scurta analiza, am ajuns la parerea ca este mult mai rentabil sa-ti faci vacanta in afara tarii. Voi ce credeti?

anyela

anyela

Am fost in Amsterdam :)

10 Apr 2012, 18:12

De cand am postat, am fost in Amsterdam in perioada 20-27 martie. A fost superb! Va recomand va mergeti sa vizitati. Am prins o vreme ideala, mereu a fost insorit si am mers foarte mult cu bicicleta. E totul asa de curat, cladirile au o arhitectura foarte interesanta, astfel ca, plimbarile in aer liber sunt o adevarata placere!:)

wonderland

wonderland

In Amsterdam

17 Feb 2012, 15:09

vreau si eu sa ajung, am auzit ca este destinatia ideala daca vrei sa te distrezi

anyela

anyela

Amsterdam- pareri

12 Feb 2012, 17:22

Ati fost in AMsterdam? As vrea sa merg si astept pareri. Merci.

Plecam plecam : ))

06 Dec 2011, 22:25

Avem doua zile libere fara bebe si am luat bilete ptr doua seri la hotel , la Hilton …. Uraaa !!! din pacate tot la Niagara caci New York e prea departe doar ptr doua zile. Sunt asa de fericita ca am reusit sa lasam pe baby cu nanny acasa, si avem liber. Am fost la un pas de ai lua si pe ei cu noi caci nu era mare diferenta de pret , dar sotul meu a zis nu, daca vine si baby mic nu ne relaxam, la cazinou nu e voie cu copii, iar ca sa il duc la parcul indoor de apa, parca e prea periculos ptr el iarna, nu vreau sa raceasca. Poate vi se pare ciudat ca ma bucur asa de mult ptr doar doua zile, dar ptr mine deocamndata asta e tot ce imi permit cat timp si bani , abia astept sa innot in piscina sa lenevim in jacuzii si sa ne uitam la filme , sa dansam seara prin restaurante , in pretul hotelului intra micul dejun all – you can eat in restaurantul din hotel, si cina la un restaurant Brazilian, Brasa , tot din hotel, nu stiu daca ati fost pe la Restaurante Braziliene, e f fain, vin si te servesc la masa cu carnea trasa in tepuse , e asa multa carne, of, ma gandesc acum ca nu e o idee prea buna chiar dupa Craciun : ))

danatur

danatur

calatorii

05 Dec 2011, 23:00

Vacantele de sarbatori le-as petrece negresit in tara cu familia si prietenii. Desi nu vom gasi nicodata la noi confortul si luxul din alte tari, traditiile de sarbatori nu ti le poate oferi nimeni altcineva.

praga

18 Nov 2011, 15:03

-va recomand praga, cu putina rabdare poti gasi oferte bune, nu stiu daca iarna e cea mai buna destinatie

wonderland

wonderland

da, este rentabil

14 Nov 2011, 14:51

sa-ti faci vacantele in afara tarii, sunt foarte multe oferte rentabile