cariera in beauty

by: mallinas
stie cineva daca se merita sa faci un curs de micropigmentare in Bucuresti?

madalina03

madalina03

renume

19 Mai 2015, 14:47

inseamna ca e buna in ceea ce face si de asta si-a facut si academie..ca daca nu esti bun si ti se duce vorba, nu te mai cauta nimeni nici pt salon nici pt curs

turcumiha

turcumiha

salon si academie

19 Mai 2015, 14:43

ea e patroana si la salon si la academie. bravo ei ca a stiut sa se descurce in viata

mallinas

mallinas

academie + salon?

19 Mai 2015, 14:41

dar tipa asta, Larisa..are si salon si academie de cursuri, adica ea le detine pe amandoua sau ea doar e trainer la academie?

turcumiha

turcumiha

recomandare pentru Bucuresti

19 Mai 2015, 14:36

daca nu poti ajunge pana in Brasov poti sa te duci la cea cu care a facut nepoata mea cursul.am fost cu ea odata la salon sa ii arate doamna Larisa niste lucrari si era un mediu foarte placut acolo plus ca e si foarte priceputa la micropigmentari

madalina03

madalina03

micropigmentare buze

19 Mai 2015, 14:32

e cam departe pentru mine, as vrea ceva in Bucuresti daca s-ar putea dar nu cunosc pe cineva un, sa am certitudinea ca iese treaba buna

turcumiha

turcumiha

recomandare

19 Mai 2015, 14:31

daca nu te impiedica distanta pot sa iti recomand salonul nepotei mele din Brasov..e renumita in zona pentru felul cum lucreaza

madalina03

madalina03

micropigmentare buze

19 Mai 2015, 14:28

eu as vrea sa imi fac o micropigmentare de buze, ca la cursuri nu ma bag ca nu am indemanare, stiti unde imi pot face?

turcumiha

turcumiha

se merita

19 Mai 2015, 14:23

daca in Brasov e plin salonul in fiecare zi ma gandesc ca in Bucuresti merge si mai bine ca e si mai mare orasul si femeile sunt si mai interesate sa arate bine nu ca in Brasov nu ar fi

mallinas

mallinas

cliente

19 Mai 2015, 14:21

eu ma gandesc sa investesc intr-un curs..dar nu stiu daca se cauta pe piata asa ceva..eu lucrez momentan la un salon unde pensez si as vrea sa invat mai multe, dar mi-e ca nu o sa am pe cine micropigmenta :))

turcumiha

turcumiha

pret

19 Mai 2015, 14:18

numi mai aduc aminte exact cat costa, dar parca tin minte ca nu era foarte mult.adica nici nepoata mea nu avea o situatie materiala foarte buna dar si la permis.acum castiga tare bine cu salonul

valemacarie

valemacarie

pret curs

19 Mai 2015, 14:16

si stiti cunva cat a costat cursul?

turcumiha

turcumiha

cuprins curs

19 Mai 2015, 14:09

cand a facut nepoata mea cursul a facut despre toate astea la un loc.ea acum are salon de micropigmentare sprancene, buze si face si contur de ochi.si ea a mai adaugat realizare de machiaje de seara la salon

madalina03

madalina03

revin

19 Mai 2015, 14:06

revin cu intrebarea..ce fel de micropigmentare? ca st5iu ca exista mai multe feluri..de buze, de sprancene, contur semipermanent de ochi..

valemacarie

valemacarie

inscriere curs

19 Mai 2015, 14:04

si eu ma gandesc ca pe viitor sa ma inscriu la un curs de genul..ca am un curs in stilizarea sprancenelor si as dori sa mai aprofundez

turcumiha

turcumiha

curs

19 Mai 2015, 14:03

la facut la academia simetric cu o doamna pe nume Larisa Tanase.a venit tocmai din Brasov ca sa faca cursul, a stat la mine in Bucuresti o saptamana cat a durat cursul

mallinas

mallinas

curs de micropigm.

19 Mai 2015, 14:00

si unde a facut cursul in Bucuresti nepoata dvs?

valemacarie

valemacarie

curs

19 Mai 2015, 13:58

Buna, micropigmentarea e ceva noua aparut pe piata romaneasca si din cate am vazut eu toata lumea vrea sa o incerce, de la vedete la oameni obisnuiti

turcumiha

turcumiha

se merita

19 Mai 2015, 13:56

nepoata mea a facut un curs de micropigmentare in Bucuresti si acum are salonul ei in Brasov, ca acolo locuieste

madalina03

madalina03

curs de micropigmentare

19 Mai 2015, 13:54

micropigmentare de ce anume?