Caut pers fizica sau firma creare site

by: danutserbanescu
Va fi un site de glume si bancuri. Am un buget redus.
Un bun exemplu de inspiratie bancuri-glume.org
Caut un pret cat mai mic!

dadrian

dadrian

site sau sectiune?

23 Nov 2015, 16:02

Daca vrei, iti pot face o sectiune pe un site de stiri si review-uri - 243.ro, si sa-ti dau acces, sa publici acolo cate bancuri vrei, nu te costa nimic.
Daca esti interesat, lasa-mi un mesaj pe skype la dadrian1980.

dadrian

dadrian

Salut Danut

23 Nov 2015, 15:54

Salut,

Iti poti face un site similar cu bancuri-glume.org instaland wordpress pe domeniul tau, presupunand ca ai deja gazduire. Mai departe, alegi o tema gratuita, daca nu vrei sa investesti, sau cumperi una de pe themeforest.net.
Eu am cumparat una de acolo, facuta de o echipa de romani: Tagdiv. Nu am nicio relatie cu respectivii, dar a fost una dintre putinele teme cumparate cu care nu am intampinat probleme.

webdesign4u

webdesign4u

Creare Site

18 Nov 2015, 18:24

Buna ziua!
Se poate realiza un astfel de site la un pret mic, intr-o zi lucratoare.
Pentru detalii va rugam sa ne contactati la office@selfsame.ro sau pe site: http://www.selfsame.ro

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.