Carti de vacanta

by: pisi
Ce carti amuzante ati mai citit in ultima vreme?
O recomandare ceva,se poate?
Mersi mult. :)

ya_ya

ya_ya

......

04 Oct 2007, 14:37

am si eu o intrebare...ce insemna carti pentru gagici?...eu nu inteleg :)

pisi

pisi

Carti pentru gagici

20 Sep 2007, 12:44

Ah,fetelor,ce-mi plac cartile pentru gagici.
La inceput mi-am cumparat cu scepticism astfel de carti,dar acum nu le-as mai lasa din mana.
Imi plac foarte mult cartile Sophiei Kinsella,am citit si Plum Sykes si mi-a placut,de asemeni si Marian Keyes imi place,am mai citit si ceva de Chris Manby si scrie destul de dragut si amuzant.

Voua ce autori va plac dintre cei care scriu literatura pentru tipe?

aga_matei

aga_matei

va asteptam

29 Aug 2007, 20:04

Va invitam pe situl oficial national al lui Daniel Radcliffe www.dan-radcliffe.myforum.ro, unde puteti vorbi cu ceilalti fani Harry Potter, puteti sa aflati cat mai multe despre Daniel Radcliffe, puteti incrca sa rezolvati provocarile lansate de noi pentru uesri si multe altele. Va mai anuntam ca Daniel Radcliffe a spus ca daca pana in Noiembrie 2008, pe situl nostru se inregistreaza sute, poate chiar mii de fani, acesta va veni in Romania in 2008 (posibil insotit si de ceilalti actori care joaca alaturi de el), pentru Premiera unuia din filmele Harry Potter. Va asteptam!

yozambareata

yozambareata

nice..

29 Iun 2007, 09:44

chiar suna interesant, promit k o citesc dupa ce termin c am inceput:">:">......merci:*:*

pisi

pisi

Carti de vacanta

26 Iun 2007, 13:10

Exact la cartile pentru gagici ma gandeam si eu,Zambareata!
Am redescoperit insa de curand in biblioteca personala "Peripetiile bravului soldat Sveik",ai citit aceasta carte?
Eu am reinceput s-o citesc si vreau sa-ti spun ca rad in hohote citind-o,ti-o recomand si tie,e foarte posibil sa-ti placa si tie! :)

yozambareata

yozambareata

dap...

21 Iun 2007, 20:07

am citit din colectia chic cateva carti si intentionez sa le citesc pe toate ...au un mod foooarte placut de abordare a tuturor temelor ce ne intereseaza..bani,cariera,sex,etc...''blonde de milioane'', ''vacanta lui rachel''.....sincer toaate sunt bestiale..sper k am fost d folos puup

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.