carti in engleza

by: zuby
buna! as dori si eu niste opinii..ce carti in limba engleza recomandati? sunt si eu cls a Xa si vreau sa citesc si ceva interesant.

mihaib

mihaib

catalog carti engleza

25 Sep 2007, 17:10

Buna Zubi,

Eu acum sunt in Londra si am acces la multe carti in limba engleza. Am facut si un mic magazin electronic, www.buymebooks.co.uk, exact pentru ceea ce cauti tu. Preturile sunt exprimate in lei iar transportul este inclus in pret pentru a nu mai sta cu teama ca va trebui sa platesti suplimentar. De asemenea, daca doresti o anumita carte care nu este in catalog, te rog scrie-mi la adresa office@buymebooks.co.uk si voi incerca sa iti fac rost de ea.

Toate cele bune si spor la citit!

Mihai Barbulescu
BMA Internet Solutions
London, W12

anabeau

anabeau

depinde...

05 Aug 2007, 16:17

Eu te sfatuiesc sa iti faci un abonament la Consiliul Britanic sau macar la Centrul Cultural American. Stiu ca sunt destul de scumpe, dar poti imprumuta carti din toate domeniile Chiar merita.

In librarii exista si diverse colectii de carti in engleza, romane celebre, repovestite pe diverse niveluri...pt incepatori, intermediari, avansati. Sunt accesibile, dar calitatea hartiei lasa de dorit.

pisi

pisi

Pai depinde...

31 Iul 2007, 13:50

Spune-ne ce gen literar preferi si poate te putem ajuta cu vreo propunere. :)

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.