Carti pentru ele

by: pisi
Ce carti adresate in special femeilor ati mai citit?
Faceti-mi si mie o recomandare,va rog.
Multumesc frumos.

nickson

nickson

Pisi,

25 Iul 2007, 14:42

Dupa cum am spus si in alta parte, ptr cei care doriti crti, imi trimiteti un email la gucinro@gmail.com siva voi trimite lista. Rugamintea mea ar fi sa postam aici despre ce am citit. In plus, am si ultimul volum al lui Mircea Cartarescu :)

pisi

pisi

Nickson,

22 Iul 2007, 11:10

bine ai revenit si te asteptam cu sugestii,pareri si nu numai. :)
Toate cele bune si d-abia astept sa te mai citesc! :)

nickson

nickson

greu nu e sa afli calea cea buna,ci sa mergi pe ea

20 Iul 2007, 19:12

Am revenit printre dupa ceva absenta fortuita :). Dupa ce ajung in tzara, va voi pune la dispozitie o intreaga biblioteca... virtuala :)

deci, kipintaci :)

hannna

hannna

Arhanghelii

09 Iun 2007, 16:08

Doriti sa cititi un roman de dragoste atunci va recomand unul,Arhanghelii de Ion Agarbiceanu.Nu veti regreta ca la-ti citit

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.