cip iesan

by: deleanu
Pt amatoarele de umor:a aparut "Mersul trenurilor" a acestui autor pe care vi l-am mai recomandat.Editura Polirom.Nu vreau vin cu comentarii,incercati-l!

deleanu

deleanu

pentru cine cauta umorul

22 Feb 2008, 19:06

ha-ha "greetea",nu, nu te trimiteam la cfr.ro Imi pare rau ca nu am mai intrat pe forum de-atata timp! Am avut probleme personale.Acum am vazut si interventia lui Cip Iesan.Dragut,nu?Am mai citit, tot de el,"Punguta cu doi bani".Da,si pe librari a trebuit sa-i lamuresc ca nu era vorba de Mersul trenurilor,ghid CFR,ci de literatura.Greentea,sper ca,daca ai avut curiozitatea sa rafoiesti cartea,ti-a si placut!Tuturor ne place sa impartasim cu altii bucuria unei lecturi!

cipiesan

cipiesan

Multumesc

27 Ian 2008, 23:43

Ma bucur ca ti-a placut si merci pentru promovare. Sper ca doamnele participante la forum nu s-au speriat de titlul cu mersul trenurilor si ca vor aprecia la rindu-le...
Daca vrei sa vezi ce mai fac eu zilnic si saptaminal, intra pe site-ul "ziarul de iasi" si da click ori la rubrica mea zilnica, "Patratelul rosu", ori la pagina saptaminala, "Bomba". Textele mele din Catavencu au altfel de semnatura, banuiesc ca stii la ce ma refer...
Mailul meu este
ciprian_iesan@yahoo.com
Daca vrei detalii, cere-le!
Cip

cipiesan

cipiesan

Multumesc

27 Ian 2008, 23:43

Ma bucur ca ti-a placut si merci pentru promovare. Sper ca doamnele participante la forum nu s-au speriat de titlul cu mersul trenurilor si ca vor aprecia la rindu-le...
Daca vrei sa vezi ce mai fac eu zilnic si saptaminal, intra pe site-ul "ziarul de iasi" si da click ori la rubrica mea zilnica, "Patratelul rosu", ori la pagina saptaminala, "Bomba". Textele mele din Catavencu au altfel de semnatura, banuiesc ca stii la ce ma refer...
Mailul meu este
ciprian_iesan@yahoo.com
Daca vrei detalii, cere-le!
Cip

ihatepink

ihatepink

Is this a joke

18 Ian 2008, 14:38

Sigur nu ne pui sa intram pe cfr.ro?