Va place sa fiti la curent cu noutatile in amenajarea locuintei?

personjaponialove

sau optati pentru ceea ce va place si vi se potriveste?

• person toamna aceasta se poarta albastru

Culoarea aceste toamne este albastru. Idei interesante pentru decorarea casei http://casoteca.ro/tendinte-de-toamna-pentru-decorul-interior/

12 Oct 201519:09
  • person da, sunt la curent cu toate

Idei de amenajare, cum evolueaza piata imobiliara, etc. Am un teren pe care ma gandesc sa-l vand si sa cumpar un alt ap. sau garsoniera, pentru viitor, ca investitie. Citesc despre toate astea si compar preturi pe http://www.gimo.ro Inca nu m-am hotarat, ma mai documentez. Oricum, imi place sa fiu la curent cu tot, inclusiv cu moda. De fapt, exista moda si in designul interior, nu?

27 Mai 201418:01
  • person daaaa

:) Eu incerc mereu sa fiu la curent cu trendurile in design interior

14 Iun 201313:44
  • person cel mai bine

arata decoratiunile care te reprezinta, si nu cele care sunt la moda!

05 Sep 201212:04
  • person asa e

nici eu nu as opta pentru autocolante, in schimb imi place sa caut tot felul de noutati in decoratiuni:)

04 Iul 201209:51
  • person autocolante

Sunt dragute pentru camera copilului, dar cu toate astea eu prefer sa nu imi pun autocolante pe perete, folosesc altfel de decoratiuni

03 Iul 201219:43
  • person autocolant

eu nu vad nimic frumos la poza aia, un perete foarte incarcat, in culori anapoda....deci clar spun si eu "nu" autocolantelor

02 Iul 201210:15
  • person Cum sa fie tiganesc?:( nu cred ca stiu ei :))

acum fiecare cu parerea ei. Sunt foarte elegante si dau culoare peretelui...adica uita-te la poza asta, ti se pare tiganesc?? :-<

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=305514232842168&set=a.305514196175505.74083.35537&type=3

02 Iul 201200:36
  • person mie nu-mi plac autocolantele

mi se par tiganesti

29 Iun 201211:26
  • person optez pentru autocolant

Tot ce este nou imi da o stare de spirit muult mai placuta cand stau pur si simplu pe canapea si mauit in jur. Eu sincer optez pentru autocolante pentru perete ( cand ma plictisesc de ele le dau jos si lipesc altele) iar asa nu ma plictisesc de lavabil. Ele sunt si in trend cu timpurile noastre si sunt si fooarte utile. Eu le achizitionez de la o echipa de tineri din brasov dpmedia.ro . le fac pe comanda, imi fac absolut orice ,le desenez in creion ce vreau sa am pe perete iar din mana lor ies autocolantele mele unice :X Deci , daca vreti ceva nou , nu mobila e de vina , colorati camera dupa bunul vostru plac. www.facebook.com/dpmedia.ro

28 Iun 201223:47
  • person mie-mi plac lucrurile simple

atunci cand vine vorba de locuinta si intotdeauna am optat doar pentru ceea ce mi-a placut:) nu am vrut niciodata sa ma iau dupa ce se "poarta", pentru ca dup-aia mi-era teama sa nu-mi zica cineva ca trebuie sa renovez iar pentru ca acel stil s-a invechit...

29 Mai 201215:41
Recomandari

Newsletter Ele.ro

numai e
  • person

"doritiva iubire pretuiti-o cat o aveti..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON