perne decorative

personsemika

De unde as putea achizitiona modele noi? Am facut o pasiune din decorarea patului cu perne de toate formele, marimile si culorile.

• person Ikea

Am fost week-end-ul trecut la Ikea, gasesti acolo multe marimi, modele de perne si nici nu-s foarte scumpe.

25 Apr 201212:31
  • person Decusut.ro

Frumoasa initiativa, eu una de multe ori aleg sa-mi modific hainele pe care le cumpar.:)

30 Mar 201218:09
  • person Va place sa va confectionati singura hainele?

Pentru pasionatele de croitorie si handmade, oferim masini de cusut si de brodat, mese de calcat profesionale, diverse accesorii pentru croitorie: picioruse pentru cusaturi speciale (tiv, fermoar, matlasat, etc), foarfeci, planse de croi, accesorii de quilting, ata de brodat. Inscrieti-va pentru newsletter si urmariti promotiile noastre. Aveti incredere deplina, suntem distribuitori autorizati ai brandurilor de top, produsele sunt comercializate la prima mana, probam garantia calitatii cu certificatele ce insotesc produsele, si aveti service specializat la nevoie. Va stam la dispozitie on-line pentru intrebari si sfaturi utile, atat pentru incepatoare, cat si pentru "veterane" in ale cusutului! Vizitati magazinul nostru virtual www.decusut.ro. Ne gasiti si pe Facebook si Twitter.

28 Mar 201214:44
  • person la ikea gasesti fel si fel

de perne, la preturi acceptabile:)

16 Feb 201213:00
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Impartialitate
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test