Cer sfaturi!

by: ariana84
Buna,

Numele meu este Anca si sunt incantata de existenta acestui site, unde pot cere sfaturi celor care sunt in masura, si au experienta necesara de viata.

Si acum sa incep cu ce ma framanta foarte tare.
Eu si prietenul meu am hotarat sa ne casatorim in vara anului viitor si nu stim pasi pe care trebuie sa ii urmam, pentru a avea parte de nunta ideala asa cum isi doreste orice femeie!

Astept cu interes sfaturile dvs.

Cu stima
Anca&Cornel

mari_stefanescu

mari_stefanescu

Make-up exceptional

23 Aug 2016, 14:46

Neaparat un make-up artist bun! De fapt nu bun, foarte bun! Este esential sa ai un make-up artist foarte bun si care foloseste produse de calitate ca sa nu te trezesti in toiul nuntii cu rimelul cazut si rujul sters de la atata sarutat cu toate rudele. Eu ti-o pot recomanda pe Katiusa Popovici pentru ca o cunosc si am mai lucrat cu ea, fiind cea care ma machiaza pentru toate evenimentele la care merg. Iar in zona de nunta, isi face treaba exemplar si ofera rezultate de invidiat. Poti intra pe site-ul ei sa te convngi www.katiusapopovici.ro, dar cea mai buna metoda este sa mergi la o proba si sa vezi cu ochii tai de ce este capabila.

adelaida_80

adelaida_80

o idee

09 Oct 2007, 23:56

Nu ma pricep la organizat nunti pentru ca n-am avut ocazia pana acum sa fac asa ceva...dar deh cu toate ne indreptam spre asa ceva, asa ca am furat cate putin de pe unde am fost si eu...O idee care mi-a placut foarte tare a fost valsul mirilor. Este vorba de un moment special in deschiderea petrecerii, o "coregrafie" daca o putem numi asa pregatita cu mult timp inainte cu instructori de dans. Am observat ca este din ce in ce mai practicata chestia asta...Daca te intereseaza iti pot recomanda pe cineva..depinde din ce oras esti.