Catalin Botezatu

by: monita
Ce parere aveti de creatiile lui Catalin Botezatu? Mie imi plac foarte mult. Sa nu uitam ca el a urcat si pe podiumul international!

pisi

pisi

hmm

23 Oct 2007, 18:36

ca si creator de moda nu-mi place,ca si barbat e ok.

monita

monita

asa este

28 Sep 2007, 18:08

nu pot spune ca sunt innebunita dupa toate creatiile sale. Unele sunt reusite, trebuie sa recunoastem... dar majoritatea n-aduc nimic nou.

simona_const2005

simona_const2005

nu imi place

20 Mai 2007, 20:04

i-am urmarit cam toate colectiile de pana acum si nu pot spune ca mi-a placut in mod special ceva. snobism, this the word....

panatimi

panatimi

botezatuuu

23 Apr 2007, 12:34

nu cred ca are importanta ca o fost pe podium international sau nu. importante sunt creatiile lui care mereu par aceleasi, total lipsit de inspiratie, e plictisitor cu textilele lui pline cu strasuri si blanurile lui care nu lipsesc

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.