blind date

by: alexandras
ai fost vreodata la un blind date? ce parere ai despre aceasta practica?

eva31

eva31

Nu-ti recomand

03 Apr 2011, 20:15

Dar daca vrei sa te duci, iti spun inca de pe acum ca e posibil sa ai si o mare dezamagire. In viata trebuie sa intalnesti multe broaste inainte sa iti gasesti ``printul``.

stoe

stoe

blind date ..

07 Iul 2010, 01:08

Eu, unul nu am avut decat 3 sau 4 intalniri de genul asta, iti poate surade norocul sa cunosti o persoana care-ti place, sa te imprietenesti cu ea, sa fi amic, iubit sau doar partener de sex; sau poate nu-ti place dar cel putin nu pierzi nimic :)

oh, da!

18 Mai 2010, 18:54

am fost, la mai multe chiar :) cateva au fost dezastroase :), nu stiam cum sa fug mai repede acasa, la unele am gasit tipi cu care am ramas si acum amica, dar nu mai mult :) iar la ultima blind date l-am gasit pe sotul meu ;) asa ca, inarmati-va cu rabdare fetelor ...

andrew1

andrew1

blind date

17 Mai 2010, 15:57

eu am fost la cateva. nu a iesit foarte bine dar nu pot sa zic ca imi pare rau. in cel mai rau caz vorbesti cu cineva cateva ore, vezi ca nu aveti nimic comun si plecati acasa. adica nu ai nimic de pierdut. daca se intampla un dezastru sau ceva de genu macar ramai cu o amintire nostima. in general ca sa cunosti pe cineva trebuie sa va intalniti.

iulya68

iulya68

....

01 Oct 2009, 15:20

nu si nici nu cred ca voi merge vreodata.

nonette

nonette

..

20 Aug 2009, 16:44

nu raspunde nimeni?

ei ce sa vezi. eu cred ca multa lume a fost pentru ca multa lume sta pe net si iese in oras cu indivizi de pe acolo. multi nu au poza si te concing sa iesi cu ei..asa ca da..am iesit :D

nu mai vreau asa ceva

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.