ce-mi trebuie ce-am nevoie

by: alexandras
m-am gandit bine de tot si stiu sigur ca singurul tip care m-ar putea convinge ca merita sa investesti intr o relatie ar fi acela cu care m-as simti atat de bine incat as putea sa las in urma clipele dulci de singuratate si lipsa de responsabilitati. dar unde se ascunde acest individ cu motz in frunte?

eva31

eva31

La Polul Sud

03 Apr 2011, 02:51

Cand va apare un astfel de tip, sigur vei uita de clipele ``dulci de singuratate``. Nu trebuie sa il cauti tu, Dumnezeu a creat un suflet pereche pentru oricine. Poate il vei intalni, poate nu..

stoe

stoe

btw, cred si eu asemeni tie .. dar ..

16 Dec 2010, 06:02

intotdeauna exista un dar, eu oare as fi la fel pt ea/el ? sau doar ceea ce-mi doresc eu ?

emineasca9

emineasca9

salut...

22 Nov 2010, 13:25

cred ca acel ceva de care ai nevoie,acel ceva cu motz in frunte se afla undeva,dar trebuie cautat,trebuie privit in sufletul tau si ai sa gasesti puterea si dorinta de a cauta ceea ce te va implini sufleteste.Acel ceva il va trimite Dumnezeu fiecaruia dintre noi.Sunt sigura ca prin rugaciune ajungem sa ne impacam cu noi insine,ajungem sa ne iubim pe noi insine si primim puterea de a merge mai departe,primim puterea de a ne reinventa,de a ne schimba modul de privi viata.