Capricorn-Varsator

by: meonlyme
Chear e adev k nu se potrivesc pe plan sentimental .. ? Hm..eu nu cred,deoarece prietenu meu e varsator si ma inteleg de minune cu el... :) voi ce zicetzi ?

aliceyzy

aliceyzy

ASTROGRAMA GRATUITA

06 Mar 2009, 01:34

WWW.DREAMWORKS.RO UN SITE UNDE TI SE FACE ASTROGRAMA GRATUIT SI VEI GASI MULTE CASTINGURI INTERESANTE

talent

talent

:P

28 Nov 2006, 17:33

eeee scuzati unele cuvinte scrise gresit,ma uitam dupa muste=))=))

talent

talent

:P

28 Nov 2006, 17:31

Nu-i asa...eu sunt varsator si sunt cu un capricorn de 5 luni si ne intelegem extraordinar de mine,mai ales ca am trecute prin multe impreuna.... Capricornii sunt foarte dulci si fideli,tandri si romantici... O spun din proprie experienta!

britudia

britudia

dezastru!

23 Feb 2006, 14:09

eu Varsator nu m-am potrivit deloc cu un Capricorn, desi ne-am iubit f tare...
eu: nevoie de nou, de singuratate uneori, de exces de socializare uneori. de discutii multe, pe teme diverse... de schimbare
el: conservator, desi cu extreme. necomunicativ.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.