cat de rea poti fi?

by: luckyrock
ce esti in stare sa faci la nervi?

cat de departe poate merge cruzimea ta?

esti dura sau nu?

faci ceea ce ameninti sau e numai gura de tine?

razbunarea cea dulce...de ce esti capabila cand vrei sa te razbuni?

lovesti, lovesti!.....dar fara regrete, dupa?

cunosti remuscarea sau nu?

pinkyutza

pinkyutza

Scorpion prezent la apel

18 Dec 2006, 09:50

Azi am gasit aceste minunate franturi de forum despre....MINE!C egoista sunt!Anyway...
sunt f razbunatoare...RAR dar FOARTE :) si poate pt ca am inca 22 de ani nu am remuscari :) pt ca "si-au cautat-o" >:)
ps: ar trebui sa faca un smiley cu o coada lung veninoasa :)

ana68

ana68

Eeeiiiii......

12 Dec 2006, 13:28

Mey Ella...'om fi noi alea mai babaciuni p-acilea....da' nu cred eu ca 'or zice scorpionii astia mai tinerei ca suntem noi ale mai dastepte...hai,mey,nici chiar asa...hehehehehehehe...
Lucky,fain bancul!Am sa-l transmit si eu mai departe...

luckyrock

luckyrock

steluta

11 Dec 2006, 17:45

semnele de la tastatura s-au gandit sa dea o petrecere, dar nu voiau sa-l invite pe Punct. punctul isi ia inima in dinti si se duce si el la petrecere. la poarta, bodygarzi Escape si Delete:
- cine esti tu?
- uu sunt Steluta, dar m-am dat cu gel... ...

luckyrock

luckyrock

mie-mi plac stelutele :)))

11 Dec 2006, 15:51

stii, daca le dai cu gel se fac puncte ;)

daca nu stii bancul, Ella*, anunta-ma, sa ti-l zic!!

ana68

ana68

Ella...

11 Dec 2006, 13:12

In loc de "femeia scorpion isi pierde din venin" zic ca mai frumos suna...se maturizeaza...:-))

luckyrock

luckyrock

concluzie

09 Dec 2006, 20:49

cu timpul, femeia Scorpion isi mai pierde din venin :)))))))

luckyrock

luckyrock

ah, ce repede m-ai gasit!

09 Dec 2006, 16:55

Ella*, spune-mi si cat de dura poti fi. erai mai rea sau mai buna la 20 de ani?

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.