Cei mai compatibili

by: melania_antony
Se spune ca Scorpionul si Taurul sunt cele mai compatibile zodiimai ales pe plan sexual?Sunteti de acord?

sunshine84

sunshine84

eu cred ca nu se potrivesc

25 Mar 2013, 15:54

scorpionul este orgolios iar taurul rareori isi recunoaste sentimentele....cred ca un taur s-ar potrivi mai bine cu o fecioara sau o balanta

smecherasulcelbun

smecherasulcelbun

Taurul si Scorpionul? Hmmm...incendiar

23 Mar 2013, 22:26

Un scorpion si o taurita se potrivesc ca doua manusi. Amandoi - incapatanati,secretosi,gelosi si cate si mai cate. Desi se iubesc sunt in stare sa stea despartiti fie pentru ca nu au curajul sa spuna ce simt, fie pentru ca au prejudecati.
Singurul pacat al Taurului este dorinta lui de a avea bani multi... Daca pentru Taur conteaza un partener cu posibilitati financiare extra, pentru un Scorpion conteaza un partener stabil din punct de vedere emotional.

sagetzica

sagetzica

cei mai compatibili

17 Mai 2009, 02:02

ca sa stabilesti gradul de compatbilitate cu o alta persoana trebuie sa vezi compatibilitatea pe cele mai importante planuri: amoros, mental, temperamental si dc aveti acelasi drum in viata.cu cat sunt mai multe asemanari sau va completati reciproc,cu atat atractia este mai mare:)
dupa parearea mea compatibilitatea poate fi "construita" si orice relatie este posibila dc partenerii vor asta.ata asemanarile cat si diferentele pot fi un factor de evolutie pt cuplu

xtynam

xtynam

mda...nu e adevarat

14 Iun 2008, 16:39

Mda nu se prea potrivesc socotelile din zodiac cu cel din viata reala,de exemplu eu sunt varsator ai am o relatie cu un scorpion si pot spune k ne intelegm foarte bine pe acest plan,ne potrivim de minune,desi multi nu ne-ar fi dat foarte multe sanse:)si la caracter desi duntem diferiti ne completam:el fiind mai calm si eu mai vorbareata:P

alex24

alex24

...

06 Iun 2008, 10:21

poate nu stiu k nu am incerkt..