Chiar vi-se par balantele indecise?

by: ramonik69
Eu sunt Balanta si sunt o persoana foarte hotarata

pisi

pisi

E ciudat

05 Mai 2007, 09:35

Poate suna ciudat,dar balantele sunt oarecum indecise,desi stiu sigur in sinea lor ce au de facut.Initial,balantele se tem de risc si de consecintele faptelor lor,dar cele din urma iau taurul de coarne si infrunta necunoscutul.
Nu as cataloga balantele ca indecise,ci mai degraba ca personalitati care se tem de consecinte,dar riscand in cele din urma pentru a-si atinge scopul propus!

catterina

catterina

Eu cunosc!

27 Mar 2006, 17:03

...din pacate!

pinky

pinky

:)

23 Mar 2006, 21:29

catterina draga, nu sunt de acord cu tine! sigur, e important pt o balanta sa fie bine vazuta de cei din jur, dar de la aici si pana la a uita de propriile nevoi e cale lunga si eu una nu cunosc nici o balanta care sa se incadreze in descrierea ta :) dar e adevarat ca suntem incredibil de nehotarate! :)

catterina

catterina

Balantele sunt obositor de nehotarate!!!

23 Mar 2006, 21:05

Din motiv ca vor sa fie bine vazute de cei din jur, isi ignora propriile nevoi. De multe ori pierd sanse unice in viata, pentru ca nu s-au putut decide!!!

adana

adana

cateodata...

12 Feb 2006, 22:43

ca si orce om si balantzele au voie sa se gandeasca un timp inainte de a face un lucru...dar nu putem sa spunem ca sunt total indecise...

pinky

pinky

:)

18 Ian 2006, 13:12

DA, sunt tare indecise pana sa ia o decizie, dar dupa ce au luat-o sunt foarte hoatarate :) hahahaha

maddye

maddye

Nu

18 Ian 2006, 09:28

Nu . Balantele nu sunt indecise . Eu sunt balanta si iau intotdeauna hotarari intelepte in cel mai scurt timp .

pami_bebe_girl

pami_bebe_girl

aparentele inseala

21 Nov 2005, 14:24

parerea mea este ca e doar o chestie de aparenta...balantele nu sunt indecise deloc...ele cantaresc foarte bine lucrurile si orice hotarare luata de o balanta este in favoarea ei...chiar dc acest lucru nu il observa uneori nimeni...si,razvan...se numesc balante pentru ca stiu sa cantareasca totul cu mult tact...;)

dan

dan

LOL

18 Nov 2005, 15:03

da, de asta se numesc balante