Compatibilitate Leu-Varsator

by: 
Ce spuneti despre o relatie Leu-Varsator?Eu sunt Varsatoare si tocmai am intalnit pe cineva in zodia Leului.Ne potrivim?Ce ma sfatuiti?Cum sa procedez in continuare?Sa il sun eu ?Sau sa astept sa ma contacteze el?Va multumesc!

demonitza_

demonitza_

Merge,

14 Feb 2009, 20:10

ma iertatzi varsator..... dar au existat shi neintzelegeri deoarece amindurorora ne placea sa conducem.........

demonitza_

demonitza_

Merge,

14 Feb 2009, 19:58

Eu sunt leu, am avut o relatzie cu o balantza shi mergea foarte bine, nu ne certam de lok, insa din pacate nu am shtiut sa ne pretzuim shi am fost despartzitzi..... Dar in general e o combinatzie armonioasa...

chris

chris

Pe invers

06 Ian 2006, 12:46

La mine e ( a fost) invers - eu : leu... si n-a mers bine.... Bafta :)

valeria

valeria

Maria,fii totusi atenta

24 Nov 2005, 02:07

Ca tu esti nemultumita de prietenul actual(ca de-aia ai si acceptat sarutul acela),dar Leul nu-i musai sa fie si el nemultumit de amica lui.Indiferent de ti-ar spune el.Asa ca daca vrei...exclusivitate,e cam nasol,ca nu ai garantii.Stii gluma aia:femeile au nevoie de un barbat sa le indeplineasca toate dorintele,iar barbatul are nevoie de toate femeile sa-i indeplineasca o singura dorinta. Deci....
A,daca vrei doar sa te simti bine cu el,da-i bataie!Depinde cum gindesti tu treaba asta.

pt.Raluk

21 Nov 2005, 16:29

Multumesc pt. sfat!Mi-am luat inima in dinti si l-am sunat...faza e ca ne-am cunoscut in tren..mi-a cerut nr. de tel!bineinteles ca i l-am dat si...ne-am sarutat...eu nu sunt genul care sa isi insele prietenul(sunt cu cineva de un an...si acest leu are si el o relatie de 2 ani si jumatate).Nu stiu ce s-a intamplat cu mine!In relatia actuala nu prea sunt fericita....ma neglijeaza..nu mai are timp pt. mine!Ce sa fac?Sa o rup cu acesta pers. si sa incep o relatie cu acest Leu?Sunt f. confuza!Multumesc frumos!

raluk

raluk

Suna-l tu

21 Nov 2005, 14:54

Leilor le place sa faci tu prima miscare. Nu se va gandi ca esti prea directa si nici nu se va simti intimidat, nimic de genul. Daca astepti sa faca el prima miscare poti astepta ceva timp, pentru ca leii orgoliosi cum sunt nu merg decat la sigur, de frik unui refuz.

Relatia este in general buna. Sau cel putin o mare atractie exista - stii doar ca sunt semne opuse in zodiac. Stiu doua cupluri Leoaica- varsator, care s-au despartit dupa 2 sau 3 ani insa. Au fost relatii foarte stranse, fidelitate si iubitre de ambele parti. Problema este ca certurile erau mult prea frecvente, ambele semne sunt incapatanate si vor sa conduca. Din cate imi spuneau insa amandoi, si din cate se observa, in pat ieseau scantei. Acuma, cum ti-o fi norocul!