Compatibilitatea Rac-Leu

by: trofimash
Eu - rac, ea - leu. Am o relatie cu EA, si ne cam certam. Cine a mai avut asemenea experientse, va rog ...

lori84

lori84

eu leu el rac

11 Aug 2006, 17:04

sa stii ca eu si iubitul meu suntem impreuna de 5 ani jumate si ne certam de multe ori :)dar ne iubim mult si de fiecare data ne impacam :d. Suntem amandoi orgoliosi iar el nu recunoaste niciodata cand greseste( de fapt de asta ne certam de obicei)dar incerc sa nu-l fac gelos in schimb eu sunt foarte geloasa :))asa ca se poate nu dispera, fii romantic arata-i ca e cea mai importanta persoana( cam greu asta nu ? ;) )si totul o sa fie bine

fabiana

fabiana

eu leu, el rac

03 Iul 2006, 12:56

Eu sunt leu si el rac .El este cel interiorizat care nu-si exprima sentimentele si eu sunt cea geloasa.El daca este gelos nu imi arata.Ne certam inainte din orice dar acum eu sunt cea care mediez situatia.Asa ca, eucred ca nu prea tine de zodii

manina

manina

salut again

29 Iun 2006, 16:26

uneori certurile sunt constructive intr-o relatie
si.......daca nai fi gelos inseamna ca no iubesti
dar te rog nu exagera
ca ai sa strici f multe cu gelozia exagerata
poate ca si ea cocheteaza ca sa te verifice
pupicioi
succes
keep in touche

trofimash

trofimash

mda...

28 Iun 2006, 17:54

Comunicam, doar ca ne mai si certam, certurile tot sunt un fel de a comunica.
Problema mea este [recunosc] gelozia, Ea "cocheteaza" - eu sunt gelos, si vai, f gelos. Uneori pe nimicuri. Si sesizez acest fapt.
Daca Ea n-ar cochetata, eu n-ash fi gelos.

manina

manina

salut

28 Iun 2006, 17:16

cel mai important lucru intr-o relatie este comunicarea
nu conteaza asa mult in ce zodie sunteti
daca ti f mult la ea vei gasi o modalidate de a o intelege
succes

black_cat

black_cat

pai...

28 Iun 2006, 14:53

daca nu simti reciproca si tii la ea, pentru a rezolva aceasta problema poate k ar trebui sa-i vb deschis poate k dak tine la tine te va linisti si iti va inspira mai multa incredere in legatura cu sentimentele ei fata de tine, de care tu te cam indoiesti

black_cat

black_cat

nu, nu are

28 Iun 2006, 14:44

nu ai pt ce sa imi multumesti, imi place sa ajut oamenii

trofimash

trofimash

merci

28 Iun 2006, 14:14

chiar merci, mai incurajat mult :)
Bunicul tau are login pe ele.ro, vreau sa-l intreb cum au reusit.

Problema e ca tin la ea f mult, si nu simt reciproca :(

black_cat

black_cat

nu-ti face griji...

28 Iun 2006, 13:42

bunica mea e leu si bunicul meu este rac si sunt casatoriti de 50 de ani si se cearta incontinuu so...