Cu cine se inteleg berbecii la pat?

by: raluk
Cu cine se inteleg berbecii cel mai bine la pat?
Berbeci de pe forum, impartasiti-ne

stancuadrian

stancuadrian

de ce rezumati compatibilitatea dor in pat?

23 Oct 2010, 14:01

Eu sunt de parere ca aceasta compatibilitate despre care vorbim tre sa fie si pe plan sentimental si intelectual.
Eu sunt in zodia berbecului si sunt intr-o relatie cu o leoaica care mi-a luat mintile :d. Compatibilitati bune am mai avut si cu fete din zodiile: scorpion si balanta.
Nu faceti compromisuri in ceea ce priveste relatiile, daca nu merge skip, viatat-i numa una si trebuie traita cu zambetul pe buze.

daciana_d

daciana_d

Balanta

13 Ian 2010, 17:10

Eu sunt berbeaca si ma inteleg foarte bine la pat cu balantele

gimi

gimi

sunt un berbe

12 Iul 2009, 02:46

si caut un taur

bemyvictim

bemyvictim

Si eu ce ar trebuii sa spun acu .. ???

25 Nov 2006, 14:24

Caut tauroaica cu BURIC ?? :))

raluk

raluk

dulce_deea

04 Apr 2006, 13:50

Da, dar trebuie sa recunosti ca este foarte distractiv sa discuti despre zodii. Asa ca why spoil the fun?

dulce_deea

dulce_deea

pt buburuza

21 Feb 2006, 07:26

Draga bubu, important este sa vrei, nu? asa e si cu buricu', ca din el sa fac toate(e o expresie). Eu nu cred ca daca esti berbec esti altfel la pat, sau daca esti taur iti place pozitia "fluture"(zic si eu!). Cel mai important este partenerul de langa tine, care daca stie sa iti ofere placere, garantat va primi inzecit inapoi,nu?

buburuza

buburuza

buric??

20 Feb 2006, 22:31

sunt d acord cu tine k un berbec kre vrea poate sa se intzeleaga bine cu orice zodie dar...ce-ai vrut sa zici cu buricul? :)

dulce_deea

dulce_deea

ai buric?

14 Feb 2006, 21:03

Sunt o berbecuta si ma inteleg bine la pat cu oricine, din orice zodie. Nu conteaza atat de mult zodia, mai bine va concentrati asupra seductiei. Totul se face din buric! N-ai buric, n-ai nimic!!!

danamusat2003

danamusat2003

100% taur

19 Ian 2006, 15:06

Subscriu la faza cu taurul!

annitza_bb

annitza_bb

Ehhh...

15 Nov 2005, 22:34

stiti voi... intre 2 cornitze trebuie sa se faca mici compromisuri:P ... dk iti doresti ca relatia sa mearga nu e nevoie de 2 lideri ci ...pur si simplu 2 oameni care sa se iubeasca.
si... ca sa va fac voua pe plac...poate relatia mea este chiar EXCEPTIA! pupici

2die4

2die4

cornitele astea

11 Nov 2005, 16:22

si eu cred la fel...loc de 2 capitani pe acelasi vas cam nu este...deci destul o pereche de cornite...

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Aoleu

27 Oct 2005, 14:33

Si nu va impungeti asa ca intre doua cornute???

annitza_bb

annitza_bb

berbec si taur 100%

24 Oct 2005, 10:49

berbecul si taurul sunt combinatia cea mai tare in pat!!!! sunt impreuna cu un taur de 2 ani si......sper..la mai multi!!!!! cu un taur nu te plictisesti niciodata...si sar multe scantei!!!!

andradacristina

andradacristina

in nici un caz cu scorpionul...

08 Sep 2005, 10:24

Am avut o relatie cu un berbec (eu fiind scorpion) si as vrea sa ma credeti ca in afara de acest aspect totul era perfect.Nu am mai intalnit o alta persoana cu o capacitate mai mare de a intelege omul si de al cunoste,atuul lui fiind tocmai comunicarea.Sunt extraordinari ca prieteni si sunt loiali, insa in cazul meu in materie de dragoste era putin egoist sau sa nu fiu rea ...nu intelegea femeia si necesitatile ei.(Asadar nu generalizez.)

mirela.dumitrache

mirela.dumitrache

cu "varsatorul"

25 Aug 2005, 06:30

incercati odata cu un tip in varsator... nu va veti mai dori altceva! conditia de baza: sa aibe in jur de 30-36 ani...

2die4

2die4

Cu cine se inteleg berbecii cel mai bine la pat

28 Iul 2005, 16:33

teoretic la cat suntem de puternice ne trebuie barbati puternici... eu am avut o experienta extraordinara cu un "peste" care a intuit totul. deci ... fiecare cu ce0l doare...

romanianwoman

romanianwoman

wow

23 Iun 2005, 22:58

Nici nu stii cat de fericita ma faci caci in prezent ma simt extrem de atrasa de un berbec (iar eu, evident, sunt taur). Aveam emotii in ce priveste prima noastra "intalnire". Acum am emotii de o cu totul alta natura.

rino1hanna

rino1hanna

cu cine ne intelegem noi berbecii

09 Iun 2005, 00:41

noi berbeci ar fi normal si chiar simitit pe propria piele cu "taur", si nu o spun doar asa, incercati sa vedeti ce foc se aprinde intre doua cornute