Cu cine se inteleg pestii cel mai bine la pat?

by: raluk
PEsti de pe forum, impartasiti-ne cu cine va intelegeti voi cel mai bine la pat.
SUntem foarte curioase :)

arielle

arielle

cu berbec!

13 Sep 2008, 02:49

absolut! iubitul meu e berbec.. si e perfect. il ador si nu poate exista ceva mai bun.

ares88

ares88

Hmm

17 Apr 2008, 09:50

ce va spun va spun din experienta proprie ...
stiu ca racii in extaz pur si simplu te trag in pat ... scorpionii ceva mai retrasi si misteriosi .. si eu vor cam acelasi lucru dar nu se arunca asa cum se arunca racii ;))

cu restu zodiilor .. nu stiu ca nu am incercat

ana68

ana68

....

15 Mai 2007, 09:32

precizare:eu sunt scorpion.

ana68

ana68

...

15 Mai 2007, 09:31

deja cunosteam persoana cu de amanuntul...nu mai era nici o noutate...devenea rutina...si intervenea plictiseala,din partea mea si gelozia creeata de nesiguranta si incertitudine,din partea lui...si uite asa o taraganam...pana cand gaseama altceva...ceva nou,numai bun de explorat.

ana68

ana68

Mda...

15 Mai 2007, 09:29

In toate relatiile cu Pesti pe care le-am avut pana acum...fara sa va supar pe niciunul si fara sa ma dau rotunda,trebuie sa va spun ca am avut senzatia ca eu sunt stapanul si respectivul din Pesti sclavul...Mi-a placut la inceput,ma gadila in orgoliu.La pat...n-am nimic de comentat,se descurcau admirabil,insa fara sa ma faca sa vad artificii explodandu-mi in fata ochilor...si apoi relatia devenea dezastruoasa spre final,cand incepeam sa ma plictisesc

bemyvictim

bemyvictim

Uof !

25 Nov 2006, 13:39

Sa va reamintesc teoria relativitaii a lui Einstein ? Eu sunt berbec si din experienta pot spune ca nu ma inteleg cu pesti decat in pat ... in rest, oricat de mult as incerca mai mult nu se poate ..dar in plapuma e beton pot spune..

tamar

tamar

Din experientza mea

01 Mai 2006, 12:26

Sun peste si pot s spun ca cea mai minnunata experientza am avut-o tot cu un peste.A fost o iubire de-o vara,dar clipele acelea ne-au lasat amintiri de neuitat la amandoi si chiar zilele trecute vb.cu el pe messenger imi spunea ca ar da orice sa mai putem repeta aceea vacantza.

@nc@

15 Feb 2006, 17:28

Corect! Balanta cu Pesti.. Mai greu se inteleg.

...

15 Feb 2006, 15:13

Aici este o neintelegere.Pesti poate ca sunt deschisi in fata Racilor,a Scorpionilor,a altor Pesti.In fata mea(Balanta fiind) pot sa spun ca nu au fost cum mi-am dorit.Si asta tine de compatibilitate.Eu caracterizam Pestii din punctul meu de vedere si dupa gradul meu de compatibilitate cu ei.Eu nu sunt compatibila cu ei.O femeie in Zodia Scorpion cu siguranta va fi.S-a inteleg gresit :)) Eu caracterizez celelalte zodii din punctul meu de vedere si dupa zodia mea.

edeN

15 Feb 2006, 09:59

Da, mare dreptate ai, Eden. Pestii nu sunt inchisi in ei, doar ca nu se deschid in fata oricui.
Prietenul meu e in Pesti (eu, Scorpioanca). La inceput mi s-a parut ca o testoasa in carapacea ei insa se pare ca am stiut cum sa-l iau astfel ca acum e cum nu se poate mai bine :)).

eden

eden

nu,@nc@

14 Feb 2006, 06:11

Nu,pestii nu sunt inchisi in ei,iti spun sigur,eu fiind peste.Dar conteaza foarte mult in fata cui se deschid,fiind foarte sensibili au nevoie de toata atentia celuilalt.Si daca un peste simte ca tu zici"da,da",dar esti cu mintea in alta parte,s-a zis...
cred ca m-am abatut putin de la subiect,deci sa revenim:am spus,sunt peste si in pat m-am inteles de minune cu un scorpion si mai mult decat minunat cu un barbat din balanta.Cu acesta din urma e...fara cuvinte...

barbatii pesti

11 Feb 2006, 13:16

Am avut doi prieteni pesti.Intr-o relatie sunt jalnici.Mereu nehotarati,cu capul in nori,hipersensibili.Insa din alte puncte de vedere mi-au placut. Barbatii pesti sunt greu de uitat :) Eu nu i-am putut uitat... Eu,balanta..si eu pesti..era o atractie f mare.Fizic ne doream aceleasi lucruri.Comunicarea in cuplu lasa de dorit.Cu pestii e greu sa comunici,sunt inchisi in ei.

lebada

lebada

Pesti-scorpion-pesti

07 Feb 2006, 16:34

Pt ca am un barbat scorpion si pe langa ...un peste, m-ar tenta un trio! Cred ca ar iesi scantei, ehehe prejudecatile persista inca in mintea unora! Cateodata nici nu stiu cu cine e mai bine, pestele e intradevar mai aerian, intr-o continua asteptare, le poti citi tandretea in ochi si te pot iubi far asa te atinga. Scorpionul te-ar manca de vie atunci cand face dragoste, chiar daca, zice el creeaza un preludiu suficient cica, pana la urma devine posesiv si te-ar lega, te-ar desface in doua! Ce sa fac eu , o femeie peste cu astfel de comportamente? Sa le iubesc, nu? Sa adun ce este mai bun din fiecare...Ii iubesc pe amandoi, m-am obisnuit cumva...si sunt dornica de surprize din partea lor!

pestii se inteleg cel mai bine cu scorpionii

07 Feb 2006, 16:16

Pestii se inteleg cel mai bine in pat cu scorpionii. Cu siguranta. Se spune ca e cel ma erotic cuplu posibil si asa e. Pe pielea mea :)).

dr2000

dr2000

pestii se inteleg la pat cu...

31 Ian 2006, 21:09

"Pestii" se inteleg la pat cu...sotia lui, geaman.Pestii or fi ei alunecosi dar sunt, in esenta timizi, "indragostiti fara cuvinte" si sexual plini de surprize!Sunt foarte sensibili la stress, nu suporta tare zgomotele si sunt destul de pasnici.

amura

amura

Draga Lebada

24 Ian 2006, 07:17

merci mult pt sfaturi. Eu una cred ca-mi aluneca printre degete. Simt ca nu mai am rabdare cu nici un barbat...am obosit. De cateva zile nu m-a sunat..(a fost vina lui)..stiu ca tine la mine....dar e prea mandru sa recunoasca. Asteapta sa-l sun eu, da' poate sa astepte mult si bine..ca io una nu vreau sa cuceresc nici un barbat care face teste pe mine...Si de nu ma mai suna...nici ca o sa-mi para rau...pt ca nu merita sa-mi consum energia pe un nenorocit care se umfla in pene de mandru ce este. Sa-si traiasca viata dupa principiile lui, io una am incercat sa-i dau tot ce si-a dorit. Poate ca nu a gasit la mine ce cauta...si sincer..nu ma intereseaza...pt ca stiu ce calitati am. Daca nu le apreciaza...atunci too bad pt el....

lebada

lebada

Draga Amura,

23 Ian 2006, 11:58

Eu spun doar sa ai rabdare, asa am crezut si eu, ca nu-mi da atentia necesara, dar uneori, cand eram singuri, gesturile lui si putinele vorbe pe care mi le spunea, parca inconstient, ma fac sa cred ca nu-i sunt deloc indiferenta... Suntem amandoi "pesti", ne simtim ... chiar daca ne intalnim mai rar, dar cand ne intalnim sar scantei, iar asta nu s-ar intampla daca sentimentul acela, pe care il astepti din partea lui, nu ar exista! Depinde ce-ti doresti, daca vrei un barbat puternic care sa te scoata din impas nu e cel potrivit. Daca iti doresti sa iubesti pana la uitarea de sine...sa gusti din cele mai nebanuite arome... este cel mai potrivit! Pestii stiu sa iubeasca...Poate ca nu sunt foarte hotarati dar sunt muncitori, perfectionisti si nu-si bat joc atunci cand iubesc. Ofera-i ceea ce are nevoie si il ai pe viata. El nu-si doreste foarte multe, si in ciuda a cea ce spun zodiile e destul de stabil in relatii.Depinde de cine-i este partener...Pierde-te in el si vei gasi numai lucruri minunate

amura

amura

.....

23 Ian 2006, 08:30

ei bine, io mi-s scorpioanca..si greu imi gasesc un suflet pereche...plin de pasiune, atentie...si tot ce cauta o scorpioanca la un barbat. Fostul barbat era Rac...o persoana prea sensibila ..Ma irita...Desi se zice ca relatiile merg cel mai bine cu persoanele din zodia Pesti, Rac..ei bine, am cunoscut un Pesti...primul din viata mea...pot sa zic ca in pat ne intelegem de minune..dar in viata de zi cu zi..imi aluneca printre degete. Si nu stiu cum sa fac sa nu-l pierd..ca taaare mi-e drag...dar el fiind prea ocupat cu munca..se eschiveaza de la intalnirile noastre...scuzandu-se ca e prea obosit. Poate ca nu-l prea interesez..Hmm, oare asta sa fie? sau...sau poate ca vrea sa fie cucerit?

raluk

raluk

Pai si nu despre pat vorbeam aici?

18 Ian 2006, 21:49

ca nu ma prind ce te-a suparat...

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Ce aveti toti cu Scorpionii astia?

17 Ian 2006, 11:48

Ca sincer nu inteleg. Sunt de-a dreptul groaznici intr-o relatie. GROAZNICI CU CAPS. Buni la pat si cam atat.

chrysilla

chrysilla

cu multe zodii

17 Ian 2006, 00:04

Daca as putea sa-mi aleg zodia partenerului de pat, ar fi Scorpion. Sunt extraordinari. M-am inteles bine si cu Pestii si Berbecii... Si din cate se spune despre Tauri, cred ca ar fi frumos si cu unul...

iullia

iullia

nu pot raspunde, dar ...

14 Ian 2006, 20:43

cred ca, dpdv meu, se inteleg grozav in pat si se completeaza de minune.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Cred ca e norocos

05 Ian 2006, 11:24

Si fac un mic trio fericit cele doua Tauroaice cu Pestisorul?

lisa

lisa

suprize surprize

12 Dec 2005, 14:57

Salut!dupa parerea unor barbati,in zodia pesti...zodia lor favorita ,jumatatea lor este o tipa in zodia scorpion...eu mi-am dorit atat de tare sa intalnesc un astfel de baiat in zodia pesti incat acum il am alaturi de mine(scorpion-pesti?)poate iese ceva frumos pt totdeauna:)

raluk

raluk

Hmmm

28 Nov 2005, 11:51

Poate in pat ieseau scantei, daca tot aveati certuri din astea pasionale si in viata de zi cu zi.:))

pissy

pissy

cu gemenii nu se inteleg nici de frika :))

27 Nov 2005, 22:02

un fost prieten de-al meu este in zodia pestilor.nu exista nici un strop de intelegere intre noi :)) toaaaaaaata ziua ne certam.nu m-am culcat cu el k nu avea sens ..la cati draci imi facea ...n-avea rost sa-i ofer placerea asta :)))

crissexy

crissexy

Cu scorpionii

31 Oct 2005, 00:54

Din toate punctele de vedere

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Hihi

27 Oct 2005, 14:35

Deci v-ati luat degeaba de Razvanel saracul

ariana

ariana