Cu cine va intelegeti cel mai bine la pat?

by: raluk
CU ce zodie se inteleg fecioarele cel mai bine la pat?
Impartasiti-ne si noua fecioare de pe forum. :)

denyrush

denyrush

Hmmm

20 Dec 2011, 20:08

Gemenii ( iti spun exact ce vrei sa auzi, au grija sa te destinda prin jovialitatea caracteristica, plus ca in pat sunt destul de rabdatori incat sa te invete diverse tehnici pe care le`au dobandit din propria experienta sau documentandu`se ), berbecii ( foarte pasionali si devotati momentului, stiu exact unde sa te atinga si cand si nu se dau in laturi de la nicio propunere ) iar in cele din urma, pestii ( atenti la nevoile tale, rabdatori, romantici si sensibili ).

babygirl23

babygirl23

fecioara + berbec

07 Sep 2011, 17:02

cel m-am bine m-am inteles in pat cu un berbec

sagetzica

sagetzica

hot stuff

17 Mai 2009, 02:54

foarte tare vanity:)) si eu sunt mai "atipica" si ma minunam cand vedeam mereu aceleasi tipare in descrierile din horoscop.sau poate au uitat sa scrie si aspectele astea..oricum,ceva acolo e adevarat si depnde cum folosesti orice caracteristica in folosul tau,in scopuri bune/evolutive.nu le vad ca niste defecte,pt ca toate zodiile au caracteristicile lor,bune si rele in acelasi timnp :p de ex minutioziatea o folosesc la desen. sceptica?! pt mine orice e posibil,si dc nu,il fac eu sa fie posibil,doar stai si priveste:p
ca sa revenim la pattt..pot sa ma pronunt in cazul balantelor,care sunt romantice si seducatoare,au rabdare,te fierb la foc mic.cu taurii, vba ta, ce mai partiiidee..il mai domolesti dc il legi eventual(nu am reusit) :)).cu scorpionul,aproape sa se intample ceva,daar intuiam ceva pasional si f erotic acolo.ca sa descoperi compatibilitatea amoroasa cu un barbat,trebuie sa stii unde se afla planeta marte in harta sa.asta indica ce barbat ti se potriveste in intimitate.iar pt un barbat,pozitia planetei venus in harta partenerei.sunt curioasa cu scorpionul si cu racul,pestii. anybody?

adeline18

adeline18

cel mai bine

14 Oct 2008, 00:52

cu gemenii, taurii si scorpionii :-p dupa parerea mea ;)) cu leii sub nici o forma:-p

claudia_special

claudia_special

parerea mea

28 Apr 2007, 18:18

shi eu sunt fecioara si ce i drept mai citesc si eu horoscopul si nush dar nu de cele mai multe ori sunt chetii adevarate...hmmm....cu ce zodii ma inteleg cel mai bine....un singur lucru stiu si acela sigur...imi plac enorm de mult berbecii si desi nu nu ne intelegem si majoritatea timpului ne certam ..ne completam unul pe altul...culmea aproximativ toti fostii mei au fost berbeci..deci cine spunea ca nu merge s a inselat

manina

manina

raluk

13 Aug 2006, 00:05

acum sa sti ca da
la inceput e putin mai greut pana se impun anumite reguli
pot spune ca ne completam unul pe altul
facem aproape totul impreuna

gabri

gabri

Cu cine se intelege o fecioara in pat?

08 Aug 2006, 09:34

Din proprie experienta (nu e una foarte vasta), m-am inteles cel mai bine cu taurul si varsatorul. Berbecul a fost jalnic!!!(scuze berbecilor de pe aici...)

raluk

raluk

Si e ok relatia?

16 Iun 2006, 17:40

Mi se pare o combinatie super ciudata Berbec cu Fecioara. Si chiar va intelegeti ok?

manina

manina

bv vanity

16 Iun 2006, 16:16

asta da FECIOARA
SI EU SUNT IN AC ZODIE IAR SOTUL MEU ESTE BERBEC
NU STIU DACA ZODIILE TE FAC COMPATIBIL SAU NU
NU POT SPUNE CA MA INCREDERE MAX IN ELE
SE MAI POTRIVESC UNELE LUCRURI DAR.........CAM ATAT
FIECARE OM E O ENTITATE.PUNCT

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Cred ca lumea de pe aici e rusinoasa

26 Sep 2005, 10:22

Nimeni nu a raspuns la intrebarile de genul "Cu cine va intelegeti cel mai bine la pat?", dar mai ales pe forumul de Fecioare este gol. hmmm, ce iti e si cu ratiunea asta. Cam nasol...
Eu zic sa va mai destupati Fecioare dragi si sa nu mai fiti asa rusinoase

raluk

raluk

hihihhi

24 Sep 2005, 12:27

Mi-a placut raspunsul tau si m-a amuzat teribil, nota zece de la mine...

celdesubdush

celdesubdush

fecioara

23 Sep 2005, 17:10

Am declarat in alte mesaje ca sunt "fecioara"...in continuare cred ca zodia nu are nici o treaba in pat.
Experienta adunata in timp m-a ajutat sa inteleg dorintele femeii de langa mine indiferent de zodia acesteia...tot ce sper este ca in bratele mele sa-si fi trait la maxim caracteristicile sexuale ale propriei zodii (in situatia in care, statistic, sunt mai multe femei care cred in zodii decat barbati)...

raluk

raluk

Dar totusi?

23 Sep 2005, 14:45

Banuiesc ca esti fecioara, deci ai putea sa ne spui parerea ta din experienta personala in domeniu. :)) Suntem curioase

celdesubdush

celdesubdush

zodii

23 Sep 2005, 13:48

Revin la ceea ce am comentat si la "fecioare problematice" si repet ca "potriveala" nu este in functie de zodie ci mai degraba in functie de educatia fiecaruia...de experienta de viata. Un aspect important este si deschiderea partenerilor in ceea ce priveste latura sexuala.
deci "fecioarele" se pot potrivi cu nativii din oricare zodie...sub rezerva celor spuse mai sus...

cella

cella

fecioara+capricorn

05 Iun 2005, 20:20

Nu stiu cu cine se potrivesc cel mai bine la pat fecioarele, dar eu sunt fecioara si ma potrivesc f. bine cu sotul meu cere este CAPRICORN si nu numai la pat. Cred ca ne potrivim si cu SCORPIONII ( nu stiu daca si la pat n-am incercat). Voi ce parere aveti?